Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 36,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malgos2

    12547

  • malka

    2492

  • anjamen

    1973

  • wiolasz

    1528

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam dokładnie te Nokie... i sobie chwale, ale ja tam wybredna nie jestem ;)

 

U mnie telefon na dzwonić a lepic pierogi z koleżankami na czacie, pstrykac foty w miliardowej rozdzielczości pikseli i prowadzić za mnie samochód ;)

 

Jest prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna i jak na dotykowy dla mnie oki. Syn ma Samsunga dotykowego i Nokia jednak lepsza :)

 

Z tym, ze jak mówie ja z tych niewymagających cudów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja tez nie chce zeby telefon prowadzil za mnie samochod, dzieki na info. :) Wlasnie o to mi chodzilo miedzy innymi, czy Samsung lepszy czy Nokia. Od dawna mam Nokie i nie chce mi sie uczyc nowego interfejsu, chyba zeby miala jakas inna firma byc duzo lepsza. No to chyba ja wezme. :) A musze, bo sie czuje jak glupia. Dobrze, ze mam stary jakis telefon, ale nie mam w nim biletow MPK, rozkladow jazdy, o kontaktach nie wspomne. No jak bez reki. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba o takim nitka mowila, a ace jest drozszy niestety... Moj poprzedni tez jest dotykowy i wlasnie niestety drugiego upadku nie przezyl... :( Czekam jak na szpilkach az mi przysla nowy i tylko mam nadzieje, ze mi sie uda zbackupowac wszystkie kontakty i wiekszosc aplikacji... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko z tym ostatnim wytycznym ,bo trzeba by było go najpierw sprawdzić :p:rotfl:

 

Mozna sprawdzac, ja sie nie obraze. Raz tylko mialam do czynienia z nietykanym i nie polecam. :lol2:

 

Małgoś, Gratulacje :)

 

Dzieki! :)

 

Małgoś, źle Ci? Korzystaj z tego co masz, chyba dobrze jest...

 

No wlasnie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wusia. :D

 

Przechodzilam przez casto, zeby sie rozgrzac wracajac z roweru i tak od niechcenia biore taka mala gerbere za 8,30 (dwie mi juz padly a chcialam miec, bo podobno wytwarzaja bardzo duzo tlenu) i nagle... co ja pacze! :o Storczyki po 9,50. :jawdrop: No to w te pedy wybralam dwa (a propos pedow to mialy byc jednopedowe, a widze, ze jeden z moich puszcza drugi ped). Udalo mi sie tez fajne oslonki do nich dobrac po 5 zl sztuka, no zyc nie umierac. Teraz tylko trzymajcie kciuki, zeby przezyly po 20 minutowym spacerze w tym mrozie (a moze nawet troszke dluzszym, bo mnie jedna kobitka zaczepila po drodze pytajac, jak stad sie dostac do Wieliczki :bash:). Byly tez po 5 zlotych storczyki przekwitniete i przyciete jak by ktos chcial pobawic sie w ratownika. Sama sie nad nimi zastanawialam, ale nie mialam jak zabrac tego calego towarzystwa. Gdyby jeszcze byly nastepnym razem jak bede to kto wie... :rolleyes: Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...