Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 36,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malgos2

    12547

  • malka

    2492

  • anjamen

    1973

  • wiolasz

    1528

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To mial opanowane do perfekcji. Nie uwierzylybyscie, jakie ciuchy potrafi nosic bezdomny... :D Chcial mnie wziac na akcje pt. jutro bede w schronisku dla bezdomnych, myslalam, ze padne, jak sobie wyobrazilam go w jego slicznie skrojonej kurteczce, w koszuli za 400 zl, ze skorzana teczka i w okularach w grubych oprawkach. No jaja. :D Eeeeh, szkoda gadac, ale nie zaluje, bo gdybym odmowila pomocy na poczatku, czulabym sie z tym bardzo zle i na pewno nie dalby mi spokoju. W koncu zgodzilabym sie, on zastosowalby inna strategie, ktora by na mnie lepiej podzialala i bylabym w jeszcze wiekszych tarapatach emocjonalnych. Zreszta spodziewam sie, ze za kilka tygodni wroci jak bumerang.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rasia, tego mi trzeba. :D

 

No Nitka wlasnie, okazalo sie, ze to nie jest moje mieszkanie tylko jego i moze sobie do niego przyprowadzac kogo chce i o ktorej chce uprzedzajac mnie 15 minut wczesniej. Przestawianie mebli zdzierzylam, bo akurat to byla odswiezajaca zmiana, no ale dup w domu mialo nie byc. ;)

 

W sumie to zal mi go, bo to chory czlowiek i wpedza sie w klopoty sam, no ale przeciez to nie moj problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spełniłaś dobry uczynek, pójdziesz z butami do nieba ;)

 

Natomiast Twój znajomy pasuje mi do człowieka imieniem Jesze którego kiedyś dane mi było poznać. Sposób na życie polegał na tym, że waletował u ludzi których znał, bez względu na zażyłość znajomości. Miał niesamowity dar przekonywania. Robił to jak długo się dało. Jakoś nie zdarzyło mu się dorzucać do czynszu i jedzenia, ale za to wino i koleżanki miał zawsze pod ręka ;) no i ciuchy tez z lepszych marek.

 

A zawód miał piękny, był masażystą, samoukiem :lol: Kiedy wprowadził się na 3 miesiące na stancje Rafała po tygodniu zamieszkała z nami jeszcze jego "znajoma" , pani wtedy po 40stce, która właśnie zostawiła męża i syna, bo oni jej nie rozumieją tak jak Jesze :lol: a że trwał tydzień kultury francuzkiej to było ..... pięknie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja takich roznych modeli i modelki to znam na peczki - wsrod artystow jest ich masa, ale TEN byl szczegolny, bo naprawde w depresji, zycie go rozjechalo na kawalki itd. itp. I to jest prawda, widzialam blizny na nadgarstkach, prochy, nawet historie choroby i zeszyt z psychoterapii. No ale z dolka mozna szybko wejsc na gorke - tu potrwalo to jakies 2 tygodnie i wtedy zero wdziecznosci, znowu byl krolem zycia.

 

Ale co tam - u mnie to oznacza zmieniony zamek i wyjedzone jedzenie z lodowki, a u niego to jest rozsypka na calego. Nie wiem, gdzie teraz mieszka, ale na pewno przyjemnie mu nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, wszystko pasuje, lacznie z kompulsywnymi zakupami, drobnymi kradziezami... Gosc mial 2 lata temu na koncie 100 tysiecy, a potem nie mial z czego zyc do tego stopnia, ze grzebal po smietnikach. Jednak opatrznosc nade mna czuwala, bo z tego, co czytam na forach, tu happy endow nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

 

a ja mysle, ze po przeczytaniu tego materiału połowa z nas tam mniej bądż bardziej pasuje ;) Zwłaszcza kobiety w końcowej fazie budowania, zmęczone, pod kreską, po przebojach z budoflańcami. Czyż nie potrafią wpaść z euforii nad płytkami w holu po totalną rozpacz na całe forum, bo kolor szafki w łazience nie jest w tym odcieniu co miał być lub zasuwałam a on niewdzięczny, albo miało być pięknie a domu mam już dość ...?? ;) no nie jest tak??

 

Pomijam autodestrukcję, bo ona bywa ukierunkowana, na monszów, względnie wykańczaczy :D:D

 

Wiem, że drwię, ale sooory... takim ludziom jest potrzebna stała terapia i leki, względnie ośrodek jeśłi stanowią zagrożenie dla własnego życia a nie wolna amerykanka po znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...