Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

cze Małgoś

 

Jeśli z kimś nad Wisłą piwo pszeniczne piłaś i opowieści dziwnej treści snułaś :lol:, jeśli w tesco wino białe kupowałaś, by noc pogaduch ze mną zdzierżyć :cool:, jeśli po Kazimierzu w poszukiwaniu toalet się szlajałaś :lol2:... to być może ze mną...

 

Buziaki zostawiam i nie myśl proszę, że to, iż się nie odzywam, znaczy że nie tęsknię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malgos2

    12547

  • malka

    2492

  • anjamen

    1973

  • wiolasz

    1528

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
Zeby nie bylo, ze wszystko mi zdycha w domu, to pokaze Wam storczyka-wariata, ktorego kupilam zima w casto za 5 zl, z obcietymi pedami, same liscie, nie bylo wiadomo nawet jakiego bedzie koloru. Ale to jeszcze chwila, jak zacznie kwitnac na wszystkich 4 pedach, ktore wypuscil. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Dzieki Ala. :) Opuscilam Was, ale jak sie domyslacie mam niezly mlyn z roznymi przygodami w tle. Mam nadzieje, ze kiedys Wam to wszystko opowiem, bo niektore historie mroza krew w zylach. :o Wszystko wskazuje na to, ze niebawem odwiedzi mnie rasia. I od razu zycie jest pieknieksze. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Helooooooooooooł. :)

 

Mozecie wierzyc lub nie, ale wracam do Was, gdyz zaczynam remont. :) To znaczy... chyba koncze urzadzac mieszkanie. Czy cos tam... W kazdym razie moj pierwszy pomysl dotyczy balkonu, potrzebuje takie cus przezroczyste co sie kupuje na tarasy na rolce (takie jak w Krakowie w Bunkrze hehehe). Co to jest, poliweglan? Gdzie takie cus mozna dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helooooooooooooł. :)

 

Mozecie wierzyc lub nie, ale wracam do Was, gdyz zaczynam remont. :) To znaczy... chyba koncze urzadzac mieszkanie. Czy cos tam... W kazdym razie moj pierwszy pomysl dotyczy balkonu, potrzebuje takie cus przezroczyste co sie kupuje na tarasy na rolce (takie jak w Krakowie w Bunkrze hehehe). Co to jest, poliweglan? Gdzie takie cus mozna dostac?

 

Na Sokołowskiego 19... w Krakówku oczywiście ;) :lol2:.

Hej Małgoś!!! Ściągnęłam Cię myślami!!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej! :D

 

Inne plany to drzwi wejsciowe, pomieszczenie gospodarcze, plytki na jednej scianie w lazience (jakieeee???), male WC, malowanie i szyba na scianie w kuchni, progi, polka pod TV w gabinecie, nowe krzesla... No i cos wreszcie musze zrobic z wiszacym kablem do kablowki. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...