Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Tęczy" Agaty i Łukasza


Recommended Posts

hej to super już nieumiem się doczekac waszych zdjęc :p :p to jak wrócisz to wklejaj odrazu

No a u nas narazie powoli idzie jutro jedziemy do Polski i zaczniemy działac :lol: :lol: juz sama nieumiem się doczekac tego a jeczsze tyle przed nami cóż jakos trzeba od czegos zacząc, niestety niema nas na miejscu i pójdzie przez to papierologa troche dłużej ale i tak mamy dopiero zacząc budowe na wiosne przyszłego roku więc teraz narazie załatwiamy papierki :lol: :lol: ale mam nadzieje że pójdzie sprawnie

 

 

pozdrawiam gorąco Kamila :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aha, nie chcę się wtrącać ale wydaję mi się że w kuchni wcale nie jest Wam potrzebne drugie okno. Jest ona mała a jak dasz jeszcze jedno okno to zrobi ci się problem jak ustawić meble żeby było w miarę dużo szafek i wygodnie. My właśnie mamy dwa okna i z jednego rezygnujemy ( tego bocznego) bo stwierdziliśmy że będziemy mieć łatwiej ustawić meble ale to jest już indywidualna decyzja i moje zdanie a Wy zrobicie po swojemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej mała ta kuchnia nie jest bo ma 11,8 metrów a chcemy dodac okno bo bedzie widniej w kuchni,okno będzie nieduze,ale jeszcze zobaczymy co powie architekt bo może całkiem z tego bocznego oka w kuchni zlikwidujemy a damy na srodkowej scianie :lol: jeszcze do konca cały czas sie zastanawiam,więc zobaczymy ale napewno jak wróce to dam znac jak zdecydowalismy pozdrawiam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że ci się spodobały te drzwi bo mąż mi cały czas próbuje wmówić że białe to sie będą brudzić i wogóle ale ja jak się uprę to i tak będzie po mojemu :D :D :D No bo tak wogóle to okna chcę białe i bramę garażową też no to drzwi też by pasowało bo przecież jakoś to musi wyglądać :) :) A tak to będzie wszystko do siebie pasować :p :p :p

 

Myślę, że mąż ma rację! Miałem w mieszkaniu białe drzwi i nigdy więcej. Brudzenie się to nic, po 10 latach będą śnieżno ... żółte.

 

Swoją szosą macie dobre tempo i niskie koszty budowy jak porównuję do naszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można, to ja chciałabym się wypowiedzieć w sprawie drzwi.

 

Nasze "wszystkie otwory są nietypowe", ajk to stwierdził stolarz 8) . No coż, kosztować to będzie więcej, ale... Ja bardzo, bardzo chciałam mieć takie wielkie drzwi, takie wrota na powitanie.

 

Czy możesz sprawdzić te drzwi w projekcie? Jeżeli w projekcie masz na tej samej wysokości, co okna, to ja mimo wszystko bym nie zmieniała.

 

pozdrawiam serdecznie

 

PS

 

ale ja należę do tych, co lubią duże okna i drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Ziemianie ;-)]

Fajnie że ci się spodobały te drzwi bo mąż mi cały czas próbuje wmówić że białe to sie będą brudzić i wogóle ale ja jak się uprę to i tak będzie po mojemu :D :D :D No bo tak wogóle to okna chcę białe i bramę garażową też no to drzwi też by pasowało bo przecież jakoś to musi wyglądać :) :) A tak to będzie wszystko do siebie pasować :p :p :p

 

Myślę, że mąż ma rację! Miałem w mieszkaniu białe drzwi i nigdy więcej. Brudzenie się to nic, po 10 latach będą śnieżno ... żółte.

 

Swoją szosą macie dobre tempo i niskie koszty budowy jak porównuję do naszych.

 

Dzięki za odwiedzinki :D :D :D

Wiem że białe sie brudzi i w sumie to mąż ma rację ale to chodzi o koszta. Mamy zamiar wprawiać białe okna bo są o wiele tańsze niż brązowe i tu jest właśnie ten problem bo jak białe okna no to i drzwi, bo musi to jakoś wyglądać.

No chyba że wygramy w totka to może sie zastanowie :D :D :D

 

Co do kosztów to może i niskie ale co się trzeba narobić własnymi rękami to tylko mój mąż z tatą wiedzą. Coś za coś niestety.

 

A Wy gdzie się budujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie :lol: czytamy czytamy, tylko rzadziej się odzywamy :lol:

 

Co do drzwi, może luksfery na górze? nad grzwiami? albo inne doświetlenie i wtedy wyjdzie na wysokości okien, ale wymiar drzwi też będzie typowy i wyjdzie taniej?

 

Myślałam właśnie żeby zrobić coś takiego np. jakieś oczko nad drzwiami albo coś ale po przemyśleniu stwierdziłam że wykombinujemy coś jak będziemy ocieplać i dawać kolor bo widziałam już parę takich drzwi i strasznie one wysokie wyglądają bo jak by nie patrzeć to otwór 2,45 to wysoki jest. Mam nadzieję że jakoś to w miarę wyjdzie a tak w zasadzie to grunt żeby się dobrze mieszkało i szybko wybudowało ten dom z resztą i tak napewno jeszcze czegoś będę żałować że zrobiłam tak a nie inaczej, tak to już jest.

 

Fajnie że ktoś czyta te moje bazgroły. Dzięki :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można tę ścianę jakoś całkowicie inną zrobić. Wtedy drzwi będą jej elementam, a całość - zupełnie inna niż reszta. Jakiś kolorek, płytka elewacyjna...np.

 

Fajny pomysł z tą płytką, pomyślimy może faktycznie to jakoś fajnie wyjdzie :D :D :D :D :D :D

Tylko że obok drzwi jest okno kuchenne w odległości 1metra ale jak się może jakąś otoczkę da wokół drzwi z tej płytki to się zniweluje tą różnicę... :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik czytamy na bieżąco. Za chwilę już koniec murowania.Zostanie Wam tylko dach i koniec SSO :lol:

Czekamy na kolejne zdjęcia :lol:

 

Pozdrawiamy

 

No nie tak szybko bo jeszcze wewnętrzne ściany a najgorsze że mężowi kończy się urlop w przyszłym tyg. i trochę to wolniej pójdzie ale trzeba być cierpliwym. Dach mamy zamówiony na październik tak że trochę czasu jeszcze jest...

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...