Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

okuchnia! (i łazienka) - czyli kto kogo wykończy....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

o, malami, jak CIe tu dawno nie było... Ja dzisiaj postanowiłam przygotować nowe zaslonki do sypialni. Zmieniła mi się koncepcja- w zimie w sypialni jest ciemno i te fiolety jeszcze bardziej to wrażenie ponurości poglębiają (mimo,że ciepły odcień) Kupilam więc srebrny szantung i zamierzam go powiesic tą blyszczącą stroną. Jak jeszcze udaloby się te tapety na szafe machnąć to będzie naprawdę glamour sypialnia :) Kupiłam też świcidełka do abażurkó przy nocnych lampkach, żeby je upodobnić nieco do tego du zego, ale chyba w szale przedgościowych porządkó zgarnełam je w woreczku i wyrzuciłam :((( Bo nigdzie nie moge znaleźc a z torebki na bank wyjęłam..

W salonie stoi ścianka i czeka na TV. I na zamocowanie przez małżona, bo póki co stoi wylącznie o własnych siłąch. Przy okazji mam dylemat czy taka ścianka utrzyma 30kilowy telewizor???? To przecież tylko płyt MDF :roll:

 

A przy okazji obmierzania zasłonek zebrało mi sie od babci, że sypialnię urządzam a duśy pokój stoi tak bez zasłon. A ja nie zamierzam tam dawać zasłon, tylko rolety, strasznie jej się ten pomysł nie podobał. Ewentualnie myślę o takich tylko wąskich kawałkach materiału imitujących asłony, robiącyh taką "ramę" w oknie... Tylko jak wąski może być taki kawalek żeby nie byłl zbyt wąski??? Karnisze mi zachodz ana ściankę TV i zasłony zasłanialyby telewizor, a to bez sensu....

NO i obrazy koniecznie, babcia mówi, a jak ja nie chcę obrazów! CHyba że jeden wielki. Wyjdzie na to że i ja kanapy zacznę szukać i foteli, bo ta się rozłazi jak pare osób siądzie na niej. Cóż, pianka w końcu rozkladana.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makaron będzie... na obiad ;)

 

W salonie nie mogę dać makaronu bo tam sa już firanki i to póki co podpięte na chybcika (Pokazywalam kiedyś...) Wczoraj mi mężuś zrobił niespodziankę i na ściance na TV zawisly światełka, takie migające. Ach, jak ja lubię takie światelka zimową porą... Rachunki za prąd nieważne przy nich ;)

 

Dziś mam troche czasu to poza praniem, gotowaniem i takimim tam pomyślę co zrobić. Idę do sklepu, to kupię taśmę do podszycia zasłonki, ale z tym szyciem to tak prędko nie pójdzie. Okazuje sie że nwet uciąć prosto nie potrafiłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokażę wiecxoremm, jak się będą świeciły, ale to nie odda tego efektu migotania :)

teraz się wybieram na zakupowe szaleństwo, może domkowi też sie coś dostanie ode mnie?

wczoraj nam zrobili resztę szaf, jeszcze nie są skończone całkiem ale teraz to tylko kosmetyka. no to już chyba mieszkamy pełną gębą :) A dziś ma przyjść nowy telewizorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...