Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

okuchnia! (i łazienka) - czyli kto kogo wykończy....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

hejhej wróciłam do domku. z noclegiem w Warszawie, pogoda dalej super tylko w podróży bez klimy to już mniej przyjemne. Ale powoli dochodzę do siebie, zresztą z Wwy to już szybko bylo :)

pozdrawiam wszystkich troszczących się o mnie. Ale z domu nie mam co pokazać - mierzę się z zasłonkami i z pokrowcami na krzesła, ale trochę minie zanim je zrobię, dobra krawcowa ze mnie nie jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Mam jeszcze do uszycia zasłony do dużego pokoju (jednak) i obrusy. Mam też jeszcze jedną niespodzianke ale to w swoim czasie ;)

 

a moja kolekcja storczyków się powiększyła, pierwsze dwa zaczynają u mnie drugie kwitnienie i co najciekawsze pęd kwiatowy rośnie na cambrii - a tuż przed wyjazdem sąsiadka mi mówiła że te to już nigdy nie zakwitną :p

Próbuję zaglądać co u Was na budowach ale zanim wytropię gdzie który dziennik to mi trochę schodzi. Mogę poprosić o skrót u mnie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Onna, wiem, że i urodziny miałaś :wink: , w imieniny mojej Nadusi 1 sierpnia :lol:

ale nie miałam jak złożyć Ci zyczeń, bo u nas były same imprezki, bo i małej imieninki i Dawidka urodzinki :wink:

długo nie zaglądałam potem na FM :wink:

 

czy na FO mam Cię szukać w storczykach?

Miałaś mi podać namiary i nic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, malami mnie już znalazła na FO, nie jest to trudne, w storczykach :) Właśnie zaczęłam walkę o moje storczyki, coś im wakacje nie posłużyły, niby na pierwszy rzut oka super, ale jak się przyjrzeć wyraźnie domagają się zwiększonej uwagi :(

Chętnie bym i tu coś nowego wrzuciła, ale dom też odłogiem stoi, jakoś nienajlepiej sie ostatnimi czasy czuję i nie mam weny na sprzątanie, szycie i takie ta,. Ale może kiedyś nadejdzie ten dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

no, dobrze, mogę się wreszcie przyznać. Chyba wyszliśmy wreszcie na prostą i minęliśmy ten najtrudniejszy okres, bo po wcześniejszych doświadczeniach nie wiedziałam jak będzie.

Ania, smaków nie mam, chyba na to co mam zabronione (nabiał) W związku z tym poproszę CIę o przepisy w których nie ma mleka, śmietany, masła, jogurtu itp (to się zrobi kulinarny wątek ;) ) Buraczkowa sałatka mnie zaintrygowała :)

Póki co schudłam , mdłości jeszcze mnie męczą i jeść nie bardzo mogłam, chociaż brzuszek mi wyskoczył, ale przy podwójnym szczęściu tak bywa, że to wcześniej :)

 

NO i jestem szczęśliwa i chyba wreszcie mogę się cieszyć, choć niewykluczone że różne atrakcje mogą mnie jeszcze spotkać. Póki co jest dobrze, słyszałam i widziałam oba serduszka, ale o plci to za wcześnie wyrokować.

Dzięki za gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...