Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

Niestety "wirtualna" wizyta na mojej budowie jest utrudniona, gdyż nie prowadzę dziennika, za mało czasu (no dobra lenistwo).

Nasza budowa też przebiega z perypetiami, dlatego doskonale współczułem Waszą radość z zalania stropu.

Nie obaźcie sie, ale Wasz dzieniik pośród gładko i wartko płynącyych budów ma dla takich ludzi jak ja (krótko i płytko sypiających) wartości terapeutyczne. :)

 

PS:

Gorąco pozdrawiam i mam nadzieję, że Wasza czara goryczy już się przepełniła i teraz pójdzie wszystko gładko.

Wszak stare mądre przysłowie pszczół mówi:

"Z nowym rokiem, nowym krokiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

GRATUUUUULACJE

BUUUUZIACZKI

 

Jako mama dwójki i położna polecam się jako odpowiadanka na pytanka (nie tylko budowlane).

 

Aki-aki jestes polozna?????

Wow! To bedziesz teraz moja ulubiona kolezanka na Forum!!! ;)

 

A tak na serio, to dziekuje serdecznie, jestescie kochane, to zdjecie kotka jest przeskodkie :) Musze wstawic u siebie zdjecie z USG. Na razie jeszcze niewiele widac, ale costam widac ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madmegs,

 

Cieszę się, że perypetie z maestro już za Tobą. Mam wielką nadzieję, że sprawiedliwość go dopadnie.

A Tobie życzę, aby budowa w przyszłym roku szła zdecydowanie sprawniej i mniej nerwowo. Jak ekipa od stropu nie zabije was ceną :roll: , to pewnie warto aby kontunuowali budowę na wiosnę. I tego ci z calego serca życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wpadam z zyczeniami!!!!!

 

http://images33.fotosik.pl/426/608ef103940b62a0.jpg

 

Cobyscie nastepne Swieta spedzili juz w pachnacym choinka waszym nowym Domku!!! A Waszemu Domkowi zycze, aby ladnie przetrwal zimowa zawieruche i na wiosne pial sie w gore i szybko wykanczal :)

 

To jutro wielki dzien - zabezpieczacie budowe. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za życzenia i pamięć :D Również Tobie i Twojej całej rodzinie życzę świąt pełnych ciepła i miłych chwil spędzonych razem. Niech to bedą ostatnie święta w dotychczasowym mieszkaniu. Obyście następne spędzili w Skrzaciku. Ja osobiście spieszę pochwalić się, że w tym tygodniu kupiliśmy wszystkie materiały potrzenbe do wzniesienia ścian fundamentowych, ścian nośnych,działowych,zewnetrznych,śtropu i kominy. Razem 96 paley :o Teraz tylko modlić się ,aby nic się z nimi nie stało :-? . Jestem dumna bo wywalczyłam niezłe upusty :p . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten szczególny czas cudownych

Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was

okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,

w atmosferze rodzinnego ciepła, wielkiej radości

i wzajemnej życzliwości,

pod żywą choinką dużo prezentów

a w Waszych pięknych sercach wiele sentymentów,

Świąt dających radość i odpoczynek

oraz nadzieję,

że Nowy Rok będzie szczęśliwszy.

 

http://img386.imageshack.us/img386/8194/christmascard2lh2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/4/0/2/40925529_d.jpg

 

Smacznego barszczyku, wyśmienitego karpia, pysznej kapusty i tylko trafionych prezentów pod pachnącą choinką.

No i przede wszystkim miłości... dużo miłości, która przetrwa wszystko, pogody ducha, uśmiechu i samych pięknych dni w nowym 2009 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...