Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ostatnio przypadkiem natknęłam się na odcinek mtv cribs w którym pokazali dom Radka Majdana. Jak dla mnie rewelacja. Mogłabym się tam wprowadzić od razu :D

Tu można obejrzeć fotki jego domu:

http://www.mtv.pl/shows/mtv-cribs-pl-sezon-5/photos/9b7e2193-df78-4a1e-a461-a6241e13e416/?flipbook=w-domu-u-radoslawa-majdana

 

ale w tv wyglądał o wiele lepiej niż na zdjęciach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacha.crac no ja sobie jaj nie robię. Na serio podoba mi się dom Majdana. Lubię takie nowoczesne, surowe wnętrza. A już najbardziej podoba mi sie duża ilość połyskujących ścian :lol: i podświetlany bar na środku :rotfl: Gdybym tak tylko miała u siebie trochę więcej miejsca....

Jak też wspomniałam w tv dom prezentował się lepiej niż na fotkach. Nie ma też na zdjęciach np fajnie urządzonej jadalni czy garderoby całej w lustrach:)

 

Ostatnio wszędzie pełno wnętrz sielsko-anielskich. W programach, w gazetach, w necie. I mimo iż takie wnętrza baaardzo lubię czułam się nimi ostatnio bardzo przytłoczona. Fajnie więc że pokazali coś zupełnie innego :)

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też daleko do fanki sielsko-anielskich, shabbychickowo- prowansalskich klimatów....

ale to wnętrze wygląda jak wnętrze górnopółkowej agencji towarzyskiej. w salonie tylko brakuje rury do pooldancingu. totalny przerost formy nad treścią. :sick:

 

...i to za taką kasę....ktoś sobie dobrze na nim przerobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...