Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 7 months później...
  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 months później...
nie znam się może jakoś specjalnie na wystroju wnętrz, ale nie zgodzę się z przedmówczynią. Żona od dawna suszyła mi głowę o szary salon i w końcu mnie namówiła. Przyznam szczerze, że efekt jest świetny i absolutnie nie depresyjny. Żona zadbała o kolorowe dodatki i myślę, że to robi robotę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie zgodzę z krystianbla. Jeśli ktoś nie ma takich wnętrz w szarościach, to jemu się tylko wydaje, że pomieszczenia są przygnębiające. Ja po wielu latach doczekałam się szarości w mieszkaniu i ciągle jestem nimi zachwycona. Za oknem szaroburo i ponuro, a ja w swoim mieszkaniu czuję się wyśmienicie :). Kolorów mam dość, bo moje poprzednie mieszkanie miało żywe kolory i teraz potrzebuję wyciszenia od barw.

Najważniejsze, by każdy miał takie wnętrza jakie jemu się podobają, a nie innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakie dodatki (zasłony, poduszki itp. chodzi mi o kolor) dodalibyście do salonu połączonego z kuchnią, gdzie są jasno- szare ściany, podłoga dąb bielony, meble jasne drewno i białe. Jedna ściana tapeta w szerokie pasy pionowe szare i jasno beżowo-szare.

Proszę o sugestie, propozycje, jeśli macie jakieś inspiracje to chętnie zobaczę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
Jeszcze nie tak dawno, nie wyobrażałem sobie pomalować pokoju w kolorze szarym, może dlatego, że kojarzył mi się dość ponuro, ale w ostatnim czasie, coraz bardziej przekonuje się do tego koloru, może dlatego, że przy odpowiednim kontraście z odpowiednimi dodatkami, szarość we wnętrzach bardzo zyskuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie zgodzę z krystianbla. Jeśli ktoś nie ma takich wnętrz w szarościach, to jemu się tylko wydaje, że pomieszczenia są przygnębiające. Ja po wielu latach doczekałam się szarości w mieszkaniu i ciągle jestem nimi zachwycona. Za oknem szaroburo i ponuro, a ja w swoim mieszkaniu czuję się wyśmienicie :). Kolorów mam dość, bo moje poprzednie mieszkanie miało żywe kolory i teraz potrzebuję wyciszenia od barw.

Najważniejsze, by każdy miał takie wnętrza jakie jemu się podobają, a nie innym.

 

Mam takie samo zdanie. Salon szarość chociaż biurko i stolik RTV zrobiłem w kolorze dąb rjeka. Natomiast łazienka to apogeum szarości z dodatkiem czerwieni. Na długo mi się nie znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary wcale nie musi być ponury! Jest po prostu stonowany, ale zawsze można go rozweselić dodatkami w innych bardziej wyrazistych kolorach. Teraz takich połączeń jest mnóstwo. Nie brakuje inspiracji :) Ja sama mam sypialnię szarą z akcentem niebieskim i jest świetna, chociaż jeszcze nie jest do końca urządzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też planuję wykończyć pokój dzienny i korytarz w popielach i szarościach, zastanawiam się co myślicie o farbach firmy Jeger? chciałem dodatkowo jedną ścianę strzelić sobie w jakiejś fajnej strukturze, a widzę że mają w swojej ofercie kilka bardzo fajnych rozwiązań. Czy może jeżeli chodzi o farby to lepiej brać Magnata albo Beckersa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biel i szarości. Beton architektoniczny w płytach - minimalizm we wnętrzach.

Płyty bez sztucznych włókien do szybkiego montażu na klej.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz eleganckie wnętrze, szybko i bezproblemowo.

A co najważniejsze na czasie, zgodnie trendami w architekturze.

[ATTACH=CONFIG]384345[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]384346[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]384347[/ATTACH]

 

Gdzie kupić takie płyty? Od jakiegoś czasu szukam z dziewczyną ale nigdzie nie mogę znaleźć takich płyt a strasznie nam się to podoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam szare wnętrza! Zawsze lubiłam minimalizm w pomieszczeniach, więc styl skandynawski jest idealny dla mnie. Często przeglądałam różne katalogi lub strony internetowe i zachwycałam się pomieszczeniami w takiej aranżacji. Nie wiedziałam jakie meble i dodatki kupić do mojego salonu, dlatego skorzystałam z rady architekta wnętrz z Łodzi [sPAMER] i po remoncie mój salon wygląda tak pięknie jak te z katalogu. Jestem zachwycona i szczerze polecam tego projektanta Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...