Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika ROSSY


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 507
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Rosso

 

dzisiaj wróciliśmy z urlopu i od razu pędzę do Ciebie zobaczyć co tam ciekawego. Jeszcze nie byłam w dzienniku ale komentarze już nadrobiłam. Ale masz cudnego psiaka. Wodołazy to jedna z najlepszych ras na świecie - idealna dla maluszków. Pieszczochem raczej być nie przestanie :D No i wodni ratownicy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie współczuję - jakieś widoki na poprawę pogody u Was?

U nas wali słońce jak szalone :o i tak sobie myślę że gupi to ma jednak szczęście :wink: bo dzięki opóźnieniom z ekipami i pozwoleniem nie wystartowaliśmy w lipcu tak jak planowaliśmy, a wtedy u nas padało i byśmy też mieli problem, szczególnie że u nas duża piwnica... :-?

Trzymam kciuki! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochaniutka - coś mi się wydaję, że te fotki już widziałam, hm........ to gdzie jakieś nowe....

 

fakt....te nie nastrajaja zbyt optymistycznie....ale uszki do góry.....my tu o Tobie pamiętamy......i kciukaski wciąż som trzymane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochaniutka - coś mi się wydaję, że te fotki już widziałam, hm........ to gdzie jakieś nowe....

 

fakt....te nie nastrajaja zbyt optymistycznie....ale uszki do góry.....my tu o Tobie pamiętamy......i kciukaski wciąż som trzymane...

 

właśnie

 

podpisuje się obiema ręcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wielkie dzięli za trzymanie kciuków i za pamięć , a co dalszych prac na działce to dzisiaj miał byc lany beton ale nic nie wiem co tam się dzieje aż strach pytać , podobno taka przeleciała zaje....sta burza że nawet mi się myśleć nie chce, jutro czyli we wtorek mam nadzieję że coś się dowiem , dam znać.............mam mało czasu , ale staram się nadrabiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wielkie dzięli za trzymanie kciuków i za pamięć , a co dalszych prac na działce to dzisiaj miał byc lany beton ale nic nie wiem co tam się dzieje aż strach pytać , podobno taka przeleciała zaje....sta burza że nawet mi się myśleć nie chce, jutro czyli we wtorek mam nadzieję że coś się dowiem , dam znać.............mam mało czasu , ale staram się nadrabiać

 

Dobrze będzie - tyle kciuków za Ciebie jest trzymanych, że po prostu nie może być inaczej! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kochana - nie może być inaczej....

 

a tak wogóle to gdzie Ty się podziewasz, he? pisałaś coś o wyjeździe za wodę....nadal tam bawisz? nie to żem wścibska..... :lol: ale lubię wiedzieć co która psiapsóła robi....gdy jej nie ma na forum....

 

 

jeśli Olga to czyta - to jest to również adresowane do niej.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak , tak pisałam że opuszczam ukochany kraj na całe dwa miechy i wyjeźdzam za ocean , dlatego nie bardzo mam jak z Wami pogadać bo jak u mnie wieczór to u Was kochane nocka i odwracacie się na drugi boczek , ale śledzę na ile mi pozwala czas

 

http://images23.fotosik.pl/260/69d188e7bf4d00c9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...