Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No a jako żem jest anioł uwięziony w ciele kobiety tom się przywitała bez strachu ;) :D:D:D

 

 

Co słychać? Poza oczywiście tym, że Brazunia (cze Braza!!) ma tłumaczone wielce delikatnie że nie powinna podpalać cygaretów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tym bardziej dostaniesz bo jak do 18 możesz wytrzymać bez to w ogóle się obejść możesz:mad:

 

toz przeciez pisze, ze probuje rzucic, mojemu sie to udalo 3 latka temu, teraz na mnie pora ale wierz mi po tylu latach ciezka droga, na razie proby sie nie powiodly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nituśka pytasz co słychać;)

 

ano pomidorki rosną tudzież inna warzywna brać;) zakupilim nieco ziemi i w niej dłubiemy;) próbujemy wyprodukować coś ala trawnik;) rabata od frontu w sumie jedyna pokryta matą coby chwasty nie rosły zanim ją obsadzę:( jako że finanse na roślinki więcej niż marne to mam na pocieszenie znajomą, która nie ma braków w tej materii i wyszukuję dla niej jej chciejstwa i ściągam więc zaspokajam swoją żądzę zakupową:rotfl: no coś tam sobie też kupię;) w przyszłym tygodniu powinnam mieć kilka ślicznotek:rotfl: a poza tym to robota robota i robota:bash:

 

TAR-cia no koniecznie rzuć, moja mama lata paliła ale jak jej pediatra mojego dziecia udowodnił że ma początki astmy to rzuciła w cholerę od razu bez żadnych wspomagaczy chociaż wcześniej się zarzekała że ona nigdy nie rzuci bo to jej jedyna przyjemność;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem... witać się, czy zwiewać szybciutko...:rolleyes:, bo w lewej łapce trzymam papieroska, a prawa klikam;)... ale jak Was poczytałam, to mi się uśmiech na dziobie pojawił(pierwszy raz od miesiąca), to zostanę na chwilkę... zgaszę papieroska... zamyślę się... i zniknę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz przeciez pisze, ze probuje rzucic, mojemu sie to udalo 3 latka temu, teraz na mnie pora ale wierz mi po tylu latach ciezka droga, na razie proby sie nie powiodly

moja pierwsza w zyciu próba tez padła...po miesiącu ....cholerne euro ;)

 

a

Przetworów nie robię, i tak nikt nie chce ich jeść..

rób, rób ja zjem :)

 

Podzielicie się. Najlepiej przyjedźcie jednocześnie, coby było sprawiedliwie.

mogę je przywieźć ? :)

 

O matko, Braza, nie wiem, jak można nie lubić truskawek.

Gdybym miała, żarłabym całymi dniami, jak małpa kit.

Tylko, że nie mam aż tyle...

 

ja miałam,aż tyle, ze mi mordę wysypało i sama wygladałam jak truskawka :oops:

 

Brazula jak ci bedzie razniej to sie przyznam, ze ja tez :D planuje na razie przejsc na elektroniczne a potem rzucic calkowicie

to tak nie działa. Uzależnia (fizycznie) nikotyna, którą elektronikiem i tak dostarczasz, psychicznie uzalezniaja rytuały ,których się nie pozbędziesz trzymając papierosa (nawet plastikowego) w ręce.

I po co było zaczynać ? :bash:

 

Tmi się uśmiech na dziobie pojawił(pierwszy raz od miesiąca),.
zawsze twierdziłam,że terapia grupowa jest skuteczniejsza od indywidualnej ;)

 

witam się wieczornie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Do rzucenia potrzebna jest ciąża-skutecznie i bezboleśnie odrzuca (w większości przypadków).

A Malka jak zawsze ma rację. Ja nie palę teraz ale brak mi rytuałów a nie nikotyny, bo jak tu piwko wypić bez fajeczki?

Nigdy sama nie rzucałam bo lubiłam palić, a ile znajomości się przy papierosku zawarło, a ile ważnych spraw omówiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusienko , sorki, ze nie wzielam tego acrocona ale mysle, ze nie bylabys zadowolona, one dosyc niziutkie jednak byly. na solitera to wedlug mnie za male. poczekamy do jesieni na te duze kopane. ja wzielam tylko jednego z tych po 50 zl. w miejsce gdzie nie potrzebuje by szybko urosl. ale za to obkupilam sie w innych iglakach, mieli cudowne glauca globosa w cenach od 60-120 zl za takie ok. metrowej srednicy. bardzo zaluje ze wczesniej nie wiedzialam o tej szkolce. na pewno wybiore sie tam jeszcze nie raz.

porownujac ceny:

jalowiec blue arrow 120 cm tam kosztowal 15 zl a w ogrodnictwie taki sam 26,50 - jest roznica? u mnie przy 20 szt. roznica w calosci znaczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, dla mnie to drobiazg, ale mieli naprawde bardzo fajne okazy iglakow. wzielam sobie swierka formanek na 40 cm paliku - supcio. i swierka iseli fastigiate 150 cm, ladnie zageszczony, i juz dosc gruby i pare niebieskich iglaczkow swierka oldenburg, koster, fat albert i swierka orientalis aureospicata pendula. bylo jeszcz kilka innych fajnych okazow ale mialam za maly samochod i za malo kaski przy sobie na inne zachcianki. szkoda, ze wczesniej nie wiedzialam o tej szkolce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jako żem jest anioł uwięziony w ciele kobiety tom się przywitała bez strachu ;) :D:D:D

 

 

Co słychać? Poza oczywiście tym, że Brazunia (cze Braza!!) ma tłumaczone wielce delikatnie że nie powinna podpalać cygaretów :D

 

Czeee Nitusia, :D:D:D Odważyłam się odezwać, dotąd tylko zza winkla podglądałam, skoro jednak anioł w Twojej postaci się pojawił, to mi nic nie grozi :D:D

 

Chyba sobie pójdę zapalić z tej okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...