Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

co to prazuchy?

 

trzesz ziemniaczki jak na placki, do garnka najlepiej z grubym dnem wlewasz na dno trochę wody, solisz i zagotowujesz, jak się gotuje wrzucasz te utarte ziemniaczki i mieszasz, i one się tak prażą, miesza się aż się zrobią takie fane gęste kluchy;) no i potem się je szamie polane stopioną słoniką:rotfl:

No prawie dobrze, ale nie do końca:

Ziemniaki gotujesz jak na ...gotowane ziemniaki. Gdy się ugotują, odcedzasz, zostawiając jednak na dnie trochę wody. Na wierzch wsypujesz mąkę i trzymasz jeszcze przez chwilę na piecu pod pokrywką aż mąka się zapaży. Następnie wszystko ugniatasz pałką aż do połączenia składników i uzyskania kleistej konsystencji.

Reszta tak samo - słoninka i te sprawy...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaaaaaaaaśmy się tak zagadały że bez konkretów wyszedło:(

 

taż o co Ci chodzi same ziemniaczki:rotfl:

 

No to sie umowcie z konkretami. :)

 

Same ziemniaczki = sama skrobia = czyste kalorie. Tez lubie, ale niestety,.. Ograniczac trzeba, co by sie w tym lustrze na suficie siebie nie przestraszyc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam robota ani sokowirowki wiec daruje sobie scieranie paluchow. ja bym wam jeszcze tylko doradzila zeby to tej startej masy, dodac starta cebulinke, tak dla smaku :D choc dla mnie i tak najlepsze jest miesko :) skoro na ryby juz nie mam ochoty a mieso mi w glowie to nieuchronny znak, ze jesien wielkimi krokami sie zbliza, ech do luftu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam robota ani sokowirowki wiec (...)

Początek przeczytałem i pomyślałem, że chociaż jedna z głodu nie padnie, gdy prąd wyłączą... :rolleyes:

 

Ale ciąg dalszy strasznie złowieszczo zabrzmiał.

Czy ty aby nie preferujesz tego mięska w formie krwistej i szarpanej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...