Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no ja to zaczynam dochodzić do wniosku że mnie to cheba nikt nie lubi bo nikt nie chce mnie odwiedzić :cry: :cry: :cry:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: denerwować mnieeeeeeeee, chorąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą, ucccchhhhhhhhhhhhh :evil: :evil: :evil: :evil:

 

nie powiem ci cześć :p :p :p :p

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

no cóż to avatarek odnośnie użalania się nad sobą :lol:

dobrze Dandi żeś się sam przyznał za czyją to przyczyną ta zmiana :wink:

 

dobra a teraz pisać komu się osiołek nie podoba :wink: z uzasadnieniem i propozycją zmiany - krytyka ma być konstruktywna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia ten osiolek za smetny i lamerowaty dla ciebie :roll:

 

sprawdzilam , co znaczy "wu"

w chinszczyznie wystepuje ,ale ma tyle znaczen , ze mozesz byc czym i kim tylko chcesz :lol:

dla przykladu :

-chinskie przyslowie pszczol mowi :wink: : Ai Wu Ji Wu :D gdzie Ai to znaczy kochać, lubić, Wu - to dom, Ji - dotyczyć, wiązać z czymś, Wu to kruk :roll: ....zatem Ai Wu Ji Wu to znaczy dażyć kogoś głęboką miłością. :o :roll: (ciekawa interpretacja :roll: :D , chodzi tu mniej wiecej o to , ze kruk stoi na dachu twojego domu, jest to dobry ptaszek, ponieważ gospodarz domu jest dobry :D )

-kolejne , tym razem przyslowie zab (oczywiscie chinskich) mowi :Bu Xue Wu Shu :D .Bu znaczy po polsku nie, Xue to po polsku znaczy nauka, Wu to nie ma, Shu to umiejętność.Oznacza to, że kto nie uczy się starannie, ten nie będzie miał wysokich umiejętności.

-Święto duanwu obchodzone jest piątego dnia piątego miesiąca według kalendarza rolniczego Chin :D .Duan znaczy po chińsku początek, Chuwu /chu po chińsku oznacza początek, a wu piąty:o . Stąd święto nazywa się Duanwu. Według kalendarza rolniczego Chin maj jest miesięcem Wu, dlatego piąty dzień piętego miesiąca jest świętem Duanwu. :roll:

 

tak wiec mozna to zsumowac i powiedziec , ze wu oznacza ni mniej ni wiecej tylko to, ze "dla pieciu krukow domu nie ma" ....mysle , ze avatar z drzewem bylby w sam raz :lol:

 

a tak na powaznie walnij se laska cos slodkiego i milego , jak ty sama ...nie wiem jakies brokatowe "guten tag " czy cus .. :roll: :p

 

p.s. zapomnialam powiedziec : Witaj !!! :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie uswiadomilam, ze dawno nie zmienialam swojego avatara

kaska , pamietasz te czasy , gdy nie nadazaliscie za mna ??? :lol:

to byly czasy ...eeeech....

wusia nie przejmuj sie osiolkiem , ja tez mialam juz pare razy awanture :lol:

najwieksza chyba przy flaszce plynu do Wc o nazwie frosch (dobrego przy okazji) :D

najwieksza popularnoscia zwlaszcza ..forumowiczow cieszyly sie roznego rodzaju zabie pozycje :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie uswiadomilam, ze dawno nie zmienialam swojego avatara

kaska , pamietasz te czasy , gdy nie nadazaliscie za mna ??? :lol:

to byly czasy ...eeeech....

wusia nie przejmuj sie osiolkiem , ja tez mialam juz pare razy awanture :lol:

najwieksza chyba przy flaszce plynu do Wc o nazwie frosch (dobrego przy okazji) :D

najwieksza popularnoscia zwlaszcza ..forumowiczow cieszyly sie roznego rodzaju zabie pozycje :oops: :wink:

froszka, no jasne że pamiętam!! taka stara nie jestem :wink: Piękne czasy, piękneeeeee :( Jabko był, Królik, andre, Jajcek. Prawdziwi mężczyźni :roll: echhhhhhh :cry: :cry: :cry: :cry:

Mnie się ta rozłożysta podobała 8) taką miałas jak weszłam na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...