Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To teraz prosze to wytłumaczyć blondynce :roll: to będę wpałac franki :oops: :roll:

 

to znaczy, ze jak teraz wpłacałaś złoty x ilość franków po kursie za frank wTwoim banku w którym miałaś kredyt tak teraz kupujesz sobie franeczka gdzie chcesz oby taniej, i wpłacasz np. 400 franków w okienku albo zakładając konto walutowe i robiąc przelew :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w realu to takie proste nie bedzie

jak znam banki ;)

 

a ja pierwsza rate od 390tysi (czyli tyle ile mi dali na splate PKO) bede miala 265,14 CHF (nie splacam jeszcze kapitalu no i w polowie stycznia wyplacili)

jak ja sie ciesze, takiej niskiej raty to nie pamietamkiedy mialam, a i le mi kasy zostanie na szalenstwa TYLKO dla mnie. juz planuje co ja zrobie, moze do spa pojade na tydzien :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz WUsiu co się dzieje jak nie leczy sie dokładnie zatok? Po latach leczy sie operacyjnie polipy, które odrastaja. I znowu operacja i znowu to samo. W czapce chodzisz? nie?? a w czapę chcesz?

Cieta jestem na tę dolegliwość bo moja mama tak ma. Koszmar, jak sie ostatnio męczyła. Ja Ci mówie, uważaj i nie lekceważ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy tak z ręką na sercu to ja mam jakiegoś polipka w szczękowej bo mi na tomografie wylazł ale pani laryngolog jak mi opisła jak wygląda jego usunięcie to mi sie słabo zrobiło i mamy go niby pilnować ale jakoś juz ze 3 lata do niej nie dotarłam :oops: :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy tak z ręką na sercu to ja mam jakiegoś polipka w szczękowej bo mi na tomografie wylazł ale pani laryngolog jak mi opisła jak wygląda jego usunięcie to mi sie słabo zrobiło i mamy go niby pilnować ale jakoś juz ze 3 lata do niej nie dotarłam :oops: :(

Wusia, powinnaś dostać po tyłku :evil: !!!

Dzień dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

A głowa Cię nie boli? Czy już sie przyzwyczaiłaś?

 

nie boli bo już zahartowana.... robię tak od póżnej podstawówki, najpierw z ukrycia przed mamą, a potem w liceum to już wiecie paniusia byłam więc se czapki na łep ubrać nie dałam.... noooo od wielkiego dzwonu kaptr...

 

a teraz, no nawet mam jedna fajną, ale jak ją ubiore gdzieś pojde i zdejme to wyglądam :o :evil: i wole nie !

 

 

Wusia, a Ty jak juz masz dolegliwości polipowe to chyba czas to leczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

najwiecej krzyczą te co same klapsiora dostac powinny zwłaszcza Ania :lol:

 

a to wszystko przez tą naszą durną służbę zdrowia bo jak ja mam najpierw odstać u rodzinnego po skierowanie do laryngologa potem odczekać pół roku na wizytę i zawsze wypada wtedy jak już jest po ataku zatok to mnie się odechciewa :roll: normalnie nie mam czasu na lekarzy a same widzicie jak idę to co witaminki kropelki i do roboty a żeby mnie szlag ze złosci nie trafił to witaminkę B na nerwy dołożą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, to nie jest do końca wina służby zdrowia. Jak ktoś chce się wyleczyć a nie macha ręką na poważne rzeczy to się wyleczy. Idź prywatnie, co Ci szkodzi?

 

Nituś, Ty nie masz polipów w zatokach to u Ciebie jest zahartowana. Wusia ma i pewnie głowa boli ją czesto.

Wiesz z doświadczenia (mojej mamy akurat a nie mojego), że to jest naprawdę poważna sprawa. Mama przez te polipy, na które reagowała jak Wusia wogle nie czuła zapachów. ŻADNYCH! i to przez kilka ładnych lat :o

No zlituj sie i idź do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolaszku prywatnie to ceny mi zdecydowanie szkodzą :lol: :wink: wystarczy że z Piotrusiem ganiam po większej części prywatnie :-? głowa mnie boli ale to nie wina polipa jest tylko jak się miałam okazje przekonać niskiego ciśnienia i małej ilości płynów wypijanych :roll: no iniestety nie czarujmy się nerwowy ze mnie rocznik a to też nie pomaga na ból głowy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...