Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Nie ma się co załamywać :) budując trzeba być silnym fachowców mam już po dziurki w nosie :) jeszcze nic nie zaczeli nic nie spartaczyli więc nie jest żle :) ja wczoraj odebrałam sprzęt do zabudowy do kuchni tylko okap nie dojechał ale dojedzie :) a dzis fajne urządzonko sobie zafundowałam do mycia luster , okien :)

http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Domowe/Dla_domu_i_mieszkania/Window_Washer/16331010.htm

 

i jeszcze zakupiłam froterkę, polerkę ale jej jeszcze nie używałam myślę że do moich gresów będzie superr.

 

http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Domowe/Dla_domu_i_mieszkania/Polerki/10568200.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia no co Ty?

opowiedziec ci na pocieszenie jak ja mam?

 

własnie wypierniczam ekipe co to mi dachu nie skończyla przed zimą (folia do wymiany) teraz snieg a tu okna zaraz przyjada. chyba sobie je w salonie postawie. budowa to jedno pasmo...niespodzianek

 

oczywiscie zycze Ci tego typu jak najmniej ale jak Tu wszyscy dobrze poszukają....

oczywiście mojej ci nie polecam

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

ludki kochane Wy moje dziekuje Wam Słoneczka :D

jakoś tak po olei

Jamles nie widziałam bo szef góral jest ale że problemy z kręgosłupem ma to też wiedziałam nie sądziłam tylko że sie rozsypie ostatecznie zresztą sam zaproponował że prześle mi zaświadczenie co Mu jest i że nie może pracować bo jakby nie było umowę mamy podpisaną uczciwie no i zaliczkę ma przelać na konto

 

biegam za ekipą ale póki co jest 6:0 dla ekip jedna no to do początku marca mam czekać i zobaczymy

 

Nefercia mnie stwiała na baczność i Skabusia też ale Nefercia to powinna nagrać jaka płytę celem łagodzenia stresów taki głos ma jako ten balsam działa Skabusia po główce pogłaskała i próbuje sie pozbierać ale trochu za dużo stresów ostatnio na raz i cieżko mi idzie :-?

 

więc póki co to nie mam ekipy i czarno widzę jej znalezienie ale będę próbować

 

dobrze że jesteście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wprawę - pracuję z samymi kobietami. Już nawet się nie krygują. Schodzą do mojej piwnicy i słyszę : przyszłam na psychoterapię :):) I tak codziennie :roll:

 

 

I tak najważniejsz to uwierzyć w siebie. Ja nic nie poradzę :)

Tylko szepnę : you are the best and fuck the rest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia no ja sie nie dziwię do Ciebie to kolejki pewnie stoją :D

 

Małgoś happy end to bedzie jak znajdę ekipę co mi wybuduję doba ekipę no i bedzie mnie na nią stać :-?

 

a nasza fajna Nefcia ma jeszcze fajny kominek :) tam dopiero psychoanaliza odchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wunia, ekipa się znajdzie, spokojnie (musi się znaleźć). Górale z reguły dają dobrą cenę na murowanie, ale niestety moich Ci nie polecę :-? Do dachu miałam fajną ekipę i wiem, że robią dachy w okolicach Chorzowa, więc może i Myszków by się udało, ale gorzej z tym murowaniem. Zapytaj Markoto, bo Ona też w miarę niedaleko od Ciebie, może Jej ekipa muruje z silikatów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, z twoich okolic to może dominikas ma namiary i poleca swoich? Kiedyś czytałam Jej dziennik i jakoś mi w głowie zostało. tu masz namiar na dziennik

http://forum.muratordom.pl/moje-zapiski-z-budowy-dominikams,t75409.htm

 

Ja mogę polecić od wykończeniówki i ocieplenia bo facet solidny i konkretny.

I na większa robotę jeździ nawet dalej. Daj znać jak chcesz namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...