Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Dzień dobry dziś. Pączki zjadłam to nie przyniosłam :oops: ale u NItki rozdają jeszcze :wink:

 

Wusia, powiem Ci, że ekipy czasem mają luki powstałe znienacka, bo ktoś tam wypadł, czy coś się przesunęło. No tak jest. Warto kombinować i na pewno uda sie gdzieś wskoczyć z terminem.

 

buźka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamles nie widziałam bo szef góral jest ale że problemy z kręgosłupem ma to też wiedziałam nie sądziłam tylko że sie rozsypie ostatecznie zresztą sam zaproponował że prześle mi zaświadczenie co Mu jest i że nie może pracować bo jakby nie było umowę mamy podpisaną uczciwie no i zaliczkę ma przelać na konto

mnie do końca to i tak nie pasi :-?

ta firma to jest jednoosobowa :roll:

że szef chory, wierzę, każdemu może się coś przytrafić :(

a co z ludźmi zatrudnionymi w tej firmie :roll: z szefem idą do szpitala :o

 

a jak budowa ze silikatów to naprawdę musi być jakaś ekstra ekipa :roll:

 

szef chłopaków samych nie puści, bo on musi wszystkiego dopilnować.. zresztą on zawsze sam dobierał ludzi w zależności od ilości i rodzaju prac.. czasem przywoził dwoch, a czasem sześciu.. no i nawet taka przyziemna sprawa jak dojazd - szef miał busa i zbierał ekipę i narzędzia.. nawet nie wiem czy pozostali mieli prawo jazdy, bo zawsze on kierował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Forumki Wy moje kochane chociaż lepsze określenie to Troskliwe Misie :D

 

więc pora na podsumowanie dnia :wink:

 

gardło - zrobione na gotowo laryngolog tak dokładnie mnie znieczulił przed nacięciem że mało się nie udusiłam :lol: po nerwku w gardełku też dostałam i fajnie było :lol:

 

ząbek - wprawdzie musiałam się potuurlać do chirurga szczękowego do Częstochowy ale ząbeczkowi powiedziałam papa nie ma wrednej gadziny :lol: no rwanie to czysta przyjemność znieczulenie bardziej bolało potem podeszła taka dziewuszka myślę sobie jak sobie taka dziewuszka poradzi ale jak zobaczyłam błysk okrucieństwa w oczętach wiedziałam że dobrze będzie no i było 3 minutki i po ząbku :wink: i prawie wcale nie boli :wink:

 

ekipa - ma ktoś może jakiś kontener mieszkalny albo przyczepę kempingową do wypożyczenia :wink: bo profilaktycznie muszę szukać ekipie lokalu jak sie z gosciem dogadamy to w niedzielę będę wiedzieć cos więcej zobaczymy ile powie póki co nie wygląda to źle pan dość fachowo się wypowiada widziałam domek przez niego wybudowany zapytał z czego mówię silikaty pan zaprawa czy klej mówię klej pan to dobrze znaczy jakby facet wiedział o czym mówi ale póki co jeszcze nie odbijam korka w szampanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia wstyd to kraść i z doopy spaść :wink: no dalej nic nie wiadomo bo moze powie jakąś koszmarna kwotę jak im nie znajdę jakiegoś lokum to nikt mi nie będzie koło 150 kilosów w jedną stronę codziennie dojeżdżał no i skąd mogłam wiedzieć że teściowa ma pamieć jak słoń bo że uparta to wiedziałam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia bo ta ekipa to z okolic teściowej jest

niedaleko teściowej - tam to troche inne pojęcie o odległości jest :wink: - budowali domek trochu podobny w kształcie do naszego i jak tylko zaczęliśmy myśleć nad budową to ona dorwała właściciela domku przepytała o wszystko zabrała namiary na ekipę przepytała szefa ekipy my widzieliśmy ten domek zresztą widzimy zawsze jak do niej jedziemy :D ładnie wyglądał właściciel sobie chwalił no i teraz wywlokła pieczołowicie przechowywane namiary :D to zadzwoniłam i będziemy widzieć co dalej

 

powiem tylko że właściciel tego domku ma dziwny gust jak dla mnie bo śliczny domek otynkował na oczojebny pomarańczowy i zielony kolorki jak na zakreślaczach normalnie trzepie mnie co mijam ten domek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...