Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

itajcie wszyscy razem i każdy z osobna ludek forumkowy :D

łoooooooooooooooooo jesoo moje mięśnie :-? ale mnie wszystko boli jutro się nie ruszę :roll:

 

teraz po kolei :wink:

 

Jureczku nie trza toczyć prund jest wszędzie :lol: w baraczku tyż :lol:

 

Pawlara wbrew świątecznym skojarzynkom Ani to ten kamień nie dla jaj ale dla wysypania wjazdu na działkę żeby go utwardzić bo jak przyjadą samochody z materiałem na budowę to mógłby być problem z wyjazdem a 23 tony to mała kupeczka jest :lol:

 

Gosia spać nie możesz czy jak :o

 

Anusia nie bądź taka pokaż sekatorek :lol:

 

Nitusia masz rację :lol: Kamol ciesz się że to nie nóż :wink:

 

Monia jak mi przykro :( ale będę mieć coś dla Cię na pocieszenie :wink: :lol: dzwoniłam do Ciebie ale nie chciałaś ze mną gadać :cry:

 

Brazusia no jak odlicznie końcowe trwa :wink: :lol:

 

Wiolaszku a czemu dopiero za tydzień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to nie było nic na gwałt :wink: chciałam się dokształcić w kwestii pielęgancji różyczki a konkretnie zakupiłam jej krowią wiesz co :lol: :wink: suszoną i nie wiem w jakiej odległości i na jaką głębokość no i ile tego jej zapodać żeby nie przedobrzyć :-? ale to mogę zrobić nawet jutro jak zdołam ręką ruszyć :lol: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to nie było nic na gwałt :wink: chciałam się dokształcić w kwestii pielęgancji różyczki a konkretnie zakupiłam jej krowią wiesz co :lol: :wink: suszoną i nie wiem w jakiej odległości i na jaką głębokość no i ile tego jej zapodać żeby nie przedobrzyć :-? ale to mogę zrobić nawet jutro jak zdołam ręką ruszyć :lol: :wink:

kupiłaś tę w workach?? Ta suszona w workach pakowana jest super :wink: (100% naturalna). Jak to na krowiej kupie potrafią zarabiać, nie :lol: :lol: :lol: :lol: ?? Wusia, daj 2-3 garście przemieszane z ziemią i wkop dookoła korzenia, bo jak juz róża wkopana to się nie da na dno dołka, co byłocy najlepsze. Ja tak robię ze starszymi różami, bo później ten obornik trzeba co 3 lata uzupełniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...