Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Abraham to róża angielska, więc jest innej budowy niż Aloha jako mocny rambler. Aloha szybko osiągnie wysokość 3-4m, będzie miała zdrowe liście i piękne kwiaty. Abraham będzie rósł wolniej, ale za to będzie miał więcej kwiatów i będą się dłużej utrzymywał na krzaczku :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę czytać o roslinkach :cry: :cry: :cry: już się prawie z małżem o to pokłóciłam :evil: bo mieliśmy sadzić roślinki w ubiegłym roku na jesień, ale będą jeszcze plac ryć i działka nie wyrównana, więc lepiej nie - posadzimy na wiosnę.. wiosną się okazało, że nic z tego, bo jeszcze nie przeryli.. teraz już to co najgorsze przeryli, ale piasek do wylewek blokuję drogę przejazdową dla aut z ziemią.. itd. ciągle coś :evil: :evil: ale wyraziłam w oszczędnych a dobitnych słowach co o tym myślę i podobno po wylewkach mamy zacząć wyrównywanie działki.. podobno :wink: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefercia mnie też oj jak bardzo mi sie te postępy podobają :D już niedługo będzie strop i schody się robić zaczęły moi panowie nie próżnują :D a ja chodzę patrzę i przyznaję z ręką na sercu że tak nie do końca mimo wszystko dociera do mnie że to mój dom :-? a tu już ustalaliśmy dzisiaj kwestie stawiania więźby :o może jak dach zobaczę to uwierzę :lol:

Znam to uczucie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefercia mnie też oj jak bardzo mi sie te postępy podobają :D już niedługo będzie strop i schody się robić zaczęły moi panowie nie próżnują :D a ja chodzę patrzę i przyznaję z ręką na sercu że tak nie do końca mimo wszystko dociera do mnie że to mój dom :-? a tu już ustalaliśmy dzisiaj kwestie stawiania więźby :o może jak dach zobaczę to uwierzę :lol:

Znam to uczucie :)

 

Ja też, chociaż nie z budową :D Tak na fest to chyba uwierze dopiero jak już tam zamieszkam :D

 

... doberek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Monia jak się dokształce jeszcze co to rambler to już bedzie super :wink: różnice w budowie są widoczne na pierwszy rzut oka :lol: po prostu Aloha to od razu widać ze to "kawał" róży :lol: a Abraham jest taki delikatny drobne listeczki cieniutkie przyrosty i troszku mnie zdziwiło że takie maleństwo kiedyś mnie przerośnie :lol: :lol: :lol: :lol: ale każda inna a obie piękne :D

 

Skabusia żeby nie te róże ofiarowane przez Monię to ja bym się wyłącznie z chwaściorami goniła po działce :roll: a na robienie porządku na działce to ja jeszcze sporo czasu poczekam :(

 

Nefcia znaczy też tak miałaś :lol:

 

 

u nas piękny wręcz upalny dzień luuuuuuudzie co ja robię w robocie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Myszeczko u Ciebie to już mało co koniec :D

 

Monia no wieczorkiem pewnie coś bedzie a te pączki to cholernie trudno komórka sfotografować :roll: a tu prawie wszystkie forty z komórki wklejone :lol: ale się przyłożę obiecuję chociaż ten największy Abrahama zrobić :wink:

 

Maluszku z soboty wklejone :wink: w niedzielę Panowie udawali że nic nie zrobili ale dojrzałam że ciut cegiełek przybyło i coś kole schodów się zadziało :lol: :wink: a dzisiejszą pracę uwiecznię z wieczorka :lol: dobrze że mam budowę zawsze po drodze :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdź Maluszku przyjdź ja tak ciągle coś wklejam to sie i pogubic można :lol: doczytałam że się w lipcu u Ani spotkamy :D :lol:

 

Nitusia dziękować bardzo ja cieszę się tym widokiem póki jest też nie wiem co się z nim stanie za kilka lat jak się tam zaczną ludzie budować póki co napawam sie ciszą, spokojem, brakiem sąsiadów, bażantami bezczelnie paradującymi po drodze i takimi tam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nitusia dziękować bardzo ja cieszę się tym widokiem póki jest też nie wiem co się z nim stanie za kilka lat jak się tam zaczną ludzie budować póki co napawam sie ciszą, spokojem, brakiem sąsiadów, bażantami bezczelnie paradującymi po drodze i takimi tam :lol:

 

Czesć Wusia

no ciesz sie, ciesz..

ja też myslałam, że to potrwa u mnie trochę a tu bach! przed oknem wykuszowo-widokowym bedę miała dom sąsiada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...