Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Anusia ja szczerze to też nie :lol: może w wekend znajdę ciut czasu to narysuję zmiany :roll:

 

Kasia a z czem takie fatalne do sprzątania :-? :roll: moje ponoć wąskie by były i nie dość że zabiegowe to jeszcze ciasne :roll:

 

Wiolaszku jak będziesz lecieć prawie w kółko po schodach i nie będzie gdzie stanąć to będą zabiegowe a jak sobie staniesz po drodze na blaciku i odpoczniesz to będą ze spocznikiem poznasz bez problemu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia a z czem takie fatalne do sprzątania :-? :roll: moje ponoć wąskie by były i nie dość że zabiegowe to jeszcze ciasne :roll:
Fatalne do sprzątania będą schody zewnętrzne, przyjedziesz do mnie i zobaczysz :roll: Dużo się zbiera w tych zakamarkach :-?

 

A zabiegowe są ok, mnie to się nawet bardziej od niedawna podobają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, kiedyś przyjadę :wink:

 

Zakupów jako takich nie zrobiłam, ale stałam się mądrzejsza o jakąś godzinę bezmyślnego wślepiania się w setki odcieni tego samego koloru :roll: Jutro albo pojutrze powślepiam się w inną firmę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a w których zakamarkach :o jak są wygodne zzabiegowe to oki ale jak masz 5 stopni na zabiegu to trzeba latać pod ścianą a u mnie nie było jakoś super szeroko więc trzeba by chodzić jeden za drugim zeby na zabiegu zębów nie stracić :lol:

 

Brazulka ładne te kolorki ale cena fatalna pogap się może jednak w inną firmę :lol: :lol: :lol: i mam nadzieję że to kiedyś to nie będzie za 10 lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a w których zakamarkach :o jak są wygodne zzabiegowe to oki ale jak masz 5 stopni na zabiegu to trzeba latać pod ścianą a u mnie nie było jakoś super szeroko więc trzeba by chodzić jeden za drugim zeby na zabiegu zębów nie stracić :lol:
Wunia, czytajże ze zrozumieniem babo jedna :D MÓWIĘ O SCHODACH ZEWNĄTRZYNYCH!!!!!!

Półokrągłe mają to do sibie, że sa trudne w obłożeniu to raz, dwa jak by ci przyszło do głowy zrobić tak jak ja mam to jeszcze będzie się w zakamarkach gromadzić cały SYF z działki..

 

Zabiegowe-wewnętrzne, sa OK. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia czytam ze zrozumieniem jeno nie mogłam wymyśleć gdzie ja na zewnętrzych schodach zakamarki mieć bym mogła :lol: cwany plan jest taki że z kostki będą :wink: a zabiegowe owszem pod warunkami jak wyżej czyli nie więcej jak 3 stopnie na zabiegu i całkiem szeroka klatka schodowa u mnie nie występuje żadne z powyższych :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna :D

troszku mnie nie było ( czytaj raptem dwa dni :lol: ) nie wyrabiałam czasowo :( może jakoś nadrobię zaległości :roll: pogoda rzeczywiście psoci konkretnie pada nie pada znowu pada cieżko coś zrobić ale myślę że Panowie coś tam dłubią sobie :D nawet zdjeć nie ma jak zrobić bo pada :-? generalnie stan prac budowlanych sprowadza się do powolnego klepania deskowania pod strop i wieniec powolne bo ciągle deszcz przegania :( ale nic to jutro jadę po prezent dla Piotrusia na dzień dziecka i tylko to się liczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...