Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pewnie że może Wiolciu :D ja czasem tak pomarudzę jak już bardzo wszystko beznadziejne się wydaje ale zaraz wracam do pionu pod hasłem

 

rączki masz, masz

uszka masz, masz

oczka masz, masz

pracę masz, masz

przesłodkie dziecko masz :wink: , masz

 

to weź się babo za robotę i nie marudź :lol: :lol: :lol: są tacy co mają gorzej :(

i tak trzymaj :D dosyć mazgajenia, chociaż każdemu z nas się czasami przydaje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiiolus ja to się śmiac mogę już teraz bo wiem że za rok i tak będę daleko w pleckach z tym co powinno być zrobione ale co mi tam poczekam i pokończę sobie chałupę przez najbliższe 10 lat i tela :lol: :lol: byle tylko odbiór dla banku załatwić :wink:

 

 

 

aaaaaaa widziałam moją podbitkę się robi ręcami małża :lol: tyle że ja to pewnikiem pomalować bedę musiała :roll: :lol: :lol: :lol: a ponoć potrzeba 45 m2 podbitki :o nie wiem po co jak ja mam mały dach ale ja się nie znam nie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiiolus ja to się śmiac mogę już teraz bo wiem że za rok i tak będę daleko w pleckach z tym co powinno być zrobione ale co mi tam poczekam i pokończę sobie chałupę przez najbliższe 10 lat i tela :lol: :lol: byle tylko odbiór dla banku załatwić :wink:

 

Obyś z wykończeniówką zdążyła do wesela dziecka :lol: :wink:

Moja teściowa 4 dzieci pożeniła i już nie ma co wykańczać (z trwało to prawie 15 lat od czasu wybudowania) anii co remontować :lol: :lol:

 

Dzień dobry w słoneczny zakupowy dzień :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

wiem Moniu mnie też dopadł czasopożeracz :-?

 

Wioluś Słońce do wesela dziecka zdążę na bank bo moje ma dopiero 2,5 roku :lol: :lol: :lol: a czemu zakupowy :wink:

 

cze Aneczko :lol: normalnie widzisz jaka zielona jestem z zazdrości :lol: ja z przerażeniem myślę o piątku :-? kiedy wyjeżdżasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

wiem Moniu mnie też dopadł czasopożeracz :-?

 

Wioluś Słońce do wesela dziecka zdążę na bank bo moje ma dopiero 2,5 roku :lol: :lol: :lol: a czemu zakupowy :wink:

 

bo wczoraj miałam dzień na zakupy i takie okazje udało mi sie wynaleźć, ze dziecko do przedszkola za grosze ubrałam.

A dziś dzień szukania pracy, już cv powysyłałam :lol:

 

dzień dobry

zdjecia sa?kiedy będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...