Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

dobry wieczór

obiecałam i wracam :D dziekuję za pamięć i życzonka dla Piotrusia na szczęście odzyskałam moje Maleństwo dzisiaj udało mi się Go wydostać ze szpitala nie bardzo chętni byli ale udało się :D Piotruś miał bardzo wysoką gorączkę i wymiotował podejrzewali rotawirusa albo anginę na szczęście skończyło się anginą ale były kroplówki antybiotyki dożylnie ale Piotruś strasznie dzielny był wszystkie pielęgniarki w Niego wpatrzone bo "takiego super maluszka jeszcze nie miały" :wink:

 

a ja co wyrodna matka do pracy chodzić musiała :cry: nie mogłam z Nim być w szpitalu za mnie odsiadywała moja mama zresztą siostrzenica też w szpitalu była to z Piotrusiem na jednej sali byli i praca i budowa i wpadałam po południu do Piotrusia usypiałam i nocką do domu serce blało ale co mogłam zrobić :cry: :cry: :cry: ale już dobrze najważniejsze że dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazulka ucałuję na pewno :D

 

Wiolaszku urlop mam iść bym mogła problem w tym że kogoś zastępowałam i niestety ze łzami w oczach ale do roboty iść musiałam taki parszywy los :cry: a na szczęście udało mi się jakoś wiekszych głupot nie zrobić choć zrobiłam tylko to co niezbędnie konieczne było :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skabusiu dzisiaj to już gotowa błagać byłam żeby Go wypuścili na szczęście dyżur pani ordynator miała więc tylko biedny musiał wycierpieć kolejne ukłucie w łapkę pobrali krewkę zrobili badania na szczęście dobrze wyszły to nas wypuścili :D a Piotruś oczywiście od razu na działkę bo kotek :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Nefuś nie czepiam po prostu widzę tym bardziej że u mnie te foki więksiejsze są to i widać lepiej :wink: popatrz na komin jak widać tylko 5 warstw od góry to ładnie zarysowane cegiełki a reszta w dół jest zaciapana zaprawą po zalaniu deszczem ja fachowiec nie jestem ale wszędzie jak wół pisze że zaraz po wymurowaniu klinkier musi być zasłonięty na wypadek deszczu ten nie był no i efekty są :( mam tylko nadzieję że zaprawa się nie wymyła zbytnio :roll:

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/30c6723b6afd04a8a298f06129d322a1,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wusia :D

 

Cieszę się, że z Piotrusiem już lepiej i jest w domku :D

 

Moja starsza mi się wczoraj rozchorowała - ma gorączkę, wczoraj wymiotowała i narzeka, że ją ucho boli, w ogóle jest taka osowiała :( . Zamówiłam wizytę domową i czekamy na lekarza. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

 

Buziaki zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liduś może być angina jak pisałam u Cię Piotruś też miał gorączkę i wymioty i wyszło że angina więc moze to tylko i aż tylko angina :-?

 

Nitusia klinkier sam w sobie dobry był co zresztą widać na drugim kominie któren kąpany nie był :roll: myślę że to tylko cierpi moje poczucie estetyki że ten komin taki uciapany bo poa tym to bardzo ładne są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liduś może być angina jak pisałam u Cię Piotruś też miał gorączkę i wymioty i wyszło że angina więc moze to tylko i aż tylko angina :-?

 

Nitusia klinkier sam w sobie dobry był co zresztą widać na drugim kominie któren kąpany nie był :roll: myślę że to tylko cierpi moje poczucie estetyki że ten komin taki uciapany bo poa tym to bardzo ładne są :D

 

wUSIA....ja nie mówię, że nie są ładne.... chodzi mi tylko o to czy są szczelne :)

 

witka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź kobieto do groty solej pomaga a masz rzut bereteczką :wink: :D
Wiem, ale ja nie mam czasu :lol: No mówię ci serio: dnia mi brakuje. Ostatnio drzwi sie od mojego domu nie zamykają :) Mam non-stop gości :) Mnie to jest rybka, lubię ludzi, ale prasownie już wyłazi z szafy :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...