Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Małgoś oj wielki jest wielki :lol: doczytałam że do 75 kg pies ważyć może :o jak łapki Agdusi psiaczek na działce odbił to robiły wrażenie wielkością :wink: ale ja lubię duże psy jakoś tak bezpiecznie przy nich się czuję :D :wink:

 

Moniu piękny był i taka przylepa i to mruczenie a jak wspaniale myszki łapał :D ja też mam nadzieję że jak już to że ktoś Dizla złapał i zabrał do dobrego domu a nie że dopadł go jakiś drapieżnik albo jakiś idiota kłusownik w sidła złapał :evil: a jakby Dizel wrócił to ja się nie pogniewam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Cię polubił! To taki objaw miłości zapewne. A może mu się pomyliło i uważa, że jest psem? W końcu z Emisią się zaprzyjaźnił.

W nocy pozwolił spać? Bo u nas buszowały po nocach, ale miały większą przestrzeń, więc jakoś dało się to wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Agduś nie wiem czemu ale chyba póki co ten rozbójnik lubi tylko mnie :roll: jak ktoś go weźmie na ręce to od razu ucieka tylko u mnie siedzi, czatuje na mnie bestia pod stołkiem i poluje na mnie :lol: i przyłazi do mnie miaucząc żeby na ręce go brać i drapać pod bródką :wink: w nocy nie było źle tylko niestety poszedł spać do łazienki :oops: nie mógł się oprzeć pokusie włażenia Piotruiowi do łóżeczka więc niestety dostał eksmisję trochę popłakał ale nie było problemów szalał sobie w łazience :lol: i nie miał najwyraźniej żalu bo jak rano go wypuściłam to miział się do mnie i mruczał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Aneczko :D

kociaczek jak kociaczek :lol: popsoci ale bez przesady póki co szkód nie robi, Piotruś się cieszy :D a poza tym grzeczny, czyściutki wie po co kuwetkę ma :wink: tylko chyba whiskas na sucho mu nie pasi bo za chiny jeść nie chce skubnie jeden, dwa chrupki i odchodzi patrząc na mnie z wyrzutem :-? ale mięsko to tak oooooooo jakie dobre :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to mądry kotek jest! Whiskas czy na sucho, czy w puszce to straszny syf jest! Pomyśl, czym te chrupeczki potraktowali, żeby takie śliczne kolorowe były! Sama chemia. W dodatku mięsa to w tym za dużo nie ma, a koty przecież bardziej mięsożerne są od psów. Tam najwięcej białka sojowego jest - dla kota bezwartościowego. Nie dawaj tego Dewey'owi. Ja mu kupowałam Purinę One - wcale droga nie jest (około 11 zł za torbę 800 g), a wcinał aż miło! Moje futra na tej purinie żyją, mają piękną sierść, są zdrowe, w świetnej kondycji.

A co do łóżeczka, to może kup taki odstraszacz dla kotów, popachnij nim jakiś kocyk czy starą narzutkę i przykrywaj łóżeczko w dzień, kiedy Piotruś w nim nie śpi. Może się kotu utrwali, że to nie dla niego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w Selgrosie, bo taniej, ale w sklepach zoologicznych też jest. No i w niektórych marketach. Nie kupuj takiej na wagę, bo może być zjełczała, a pza tym tak naprawdę nie wiesz, co w tej torbie jest. Jakbyś nie miała gdzie kupić, to sprawdź w necie - na pewno ktoś tym handluje.

Taką jadł u mnie: http://www.purina-one.pl/

Tu są inne karmy puriny dla kotów: http://www.krakvet.pl/purina-m-14.html?page=1&sort=1a

I tu: http://www.zooexpress.pl/go/_category/index.php?idc=5_15_44_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzień doberek :)

 

 

dziś mam dzień łóżkowy - piernicze nigdzie nie wyłaże... :p

 

zazdraszczam,

 

ja taki mialam wczoraj :oops: :oops:

 

o przepraszam w szlafroku poszlam do rodzicow na kolacje :lol: :lol: :lol:

 

no ja w szlafropczku to tylko po domsiuuuuuu - Pan i Władca zazdrosny :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...