Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Maryś no toż napisąłam że może szwagier go targnie i do wiosny nie będę musiała czekać :lol: :lol: :lol:

 

Lidzia no wiesz jest jeden drobny problem ja w bloku mieszkam :lol: :lol: :lol: i jak wezmę akumulator na górę to mi centralny zamek trzymał nie będzie że nie wspomnę że komputer może się zresetować - znajomy tak miał że jak mu się całkiem akumulator rozładował to potem musiał na holu na diagnostykę jechać żeby komputer reanimować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidzia no wiesz jest jeden drobny problem ja w bloku mieszkam :lol: :lol: :lol: i jak wezmę akumulator na górę to mi centralny zamek trzymał nie będzie że nie wspomnę że komputer może się zresetować - znajomy tak miał że jak mu się całkiem akumulator rozładował to potem musiał na holu na diagnostykę jechać żeby komputer reanimować :roll:

sorry, zapomniałam, że niektórzy w blokach jeszcze mieszkają :wink: 8) :lol:

 

to rzeczywiście beznadzieja :( ja to miałam kiedyś lepszy numer. Wyszłam z pracy, otworzyłam samochód, włączyłam silnik, aby samochód się nagrzał, a sama zaczęłam odśnieżać samochód. Drzwi sobie tylko przymknęłam i niestety coś się zablokowało i nie mogłam ich otworzyć :evil: :evil: . Samochodu zostawić nie mogłam, bo silnik na chodzie. W Assistance powiedzieli mi, że do takich rzeczy nie przyjeżdżają :evil: , więc zadzwoniłam do M, aby przyjechał pilnować samochodu. Potem tel. do siostry ciotecznej, aby po mnie przyjechała i zawiozła do domu po drugi zestaw kluczyków. Mój M stał na mrozie ponad godzinę, bo tyle zajęła nam droga w obydwie strony :evil: :evil: Odchorował to okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...