Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anja widzisz, poszły na zwolnienie, bo są w ciązy.A te warunki to dla Ciebie nie robią się zbyt stresujące?

Wusia dzisiaj nabyłam dziesięć-przesyłka gratis, ale jeszcze nie wiem czy szary metaliczny czy chrom. Nie wiem co to ten szary metalik jest-zeby bron Boże połyskliwy nie był.

A mnie dzisiaj przy gotowaniu obiadu naszła ochota na robienie bułeczek drożdzowych z kaszą, zapiekaną cebulką i ziemniaczkami i bułeczek z ziemniaczkami smażoną kiełbaską, pieprzem i cebulką. Kiedys takie piekłam, ale juz nawet nie pamiętam jak się to robi, bo rok piekarnika nie miałam. Chyba pójde dzis do łóżka z książką kucharską spać, co by sobie przypomnieć chociaż temperatury pieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania bo roboty od zajeb...nia we dwie z szefową jakoś byśmy może dały radę ale mi się szefowa rozłożyła jak drogowcy przy - 5 stopni i na początek ma tydzień zwolnienia a zobaczymy co dalej bedzie :roll: no i zostałam z całym burdelkiem sama :-? kurde patrzaj Ania a moja siora piguła dobrej roboty trafić nie może :roll:

 

Arnika to zawsze ale śmiać się z biedaków nie uchodzi :wink:

 

Myszko a jakie zamówiłaś?? :lol: poczekam aż Ci dostarczą to mi powiesz jak wyglądają :oops: a bułeczki jak sobie przypomnisz to daj przepis :lol: ja właśnie gotuję gulasz na obiadek jutrzejszy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania bo roboty od zajeb...nia we dwie z szefową jakoś byśmy może dały radę ale mi się szefowa rozłożyła jak drogowcy przy - 5 stopni i na początek ma tydzień zwolnienia a zobaczymy co dalej bedzie :roll: no i zostałam z całym burdelkiem sama :-? kurde patrzaj Ania a moja siora piguła dobrej roboty trafić nie może :roll:

 

Arnika to zawsze ale śmiać się z biedaków nie uchodzi :wink:

 

Myszko a jakie zamówiłaś?? :lol: poczekam aż Ci dostarczą to mi powiesz jak wyglądają :oops: a bułeczki jak sobie przypomnisz to daj przepis :lol: ja właśnie gotuję gulasz na obiadek jutrzejszy :lol: :lol: :lol:

ja dzisiaj miałam glulasz z łopatki, pyszny mięciutki wyszedł, z mieszanką kaszy jęczmiennej i gryczanej i przy tych kaszach mi się własnie przypomniało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha a myślisz że z czego ja ten gulasz pichcę :lol: :lol: :lol: też z łopatki tylko z kluchami dla chłopaków a ja kaszkę zjem bo uwielbiam :lol:

no jeszcze można z szynki :). Tez przeważnie robię z kluchami, a może nie z kluchami, bo dla Ciebie to pewnie kluski sląskie, a z makaronem, np rurki biorę. A odsmażane na jutro na patelni kluseczki z mięskiem będą smakować bosko, mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc kluchy miałam na myśli makaron świderki w tym przypadku :lol: ja wiem że z szynki można mozna i z golonki polecam smaczny i gęsty że łyżka stoi bez żadnego zaciągania niczym :wink: ale łopatka chyba najmięksiejsza i Piotrusiowi smakuje :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na boku idę sobie żyły otworzyć przez robotę :roll:

 

 

łaj?????????

 

mnie nie przebijesz ;)

 

mialam wakat na 2 pielegniarki bo otieramy nowa klinike, dodatkowo 2 poszly na zwolnienie bo sa w ciazy, a dzis nastepna rzucila wypowiedzeniem :evil:

 

no i szukam 5 pielegniarek :roll: :roll: :roll: :roll:

 

ANia, puść ogłoszenie na podkarpaciu, zobaczysz ile CV dostaniesz.

 

Wogle to cześć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

jak mnie łeb nap........la :(

 

Nelcia Słońce czemu Ty o tej porze nie śpisz :o

 

Wiolcia to tak jak i w naszych rejonach :lol: :lol: :lol: nie opędzi się zwłaszcza jak dobrze płaci :wink:

 

cze Magi :D

 

Anuś ciesz się że nie ćwiczy na Twoim pęcherzu nie dość że bół to jeszcze trudno potem zdążyć :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, przecież o to chodzi w całej tej ciąży, nie? :lol: :lol:

Nie myslisz czasem jak bedzie Helenka wyglądac?

Jak byłam z Julką w ciąży, to przyśniło mi sie, ze będę miała jakiegoś gnoma :o obrzydliwego, pomarszczonego i nie chciałam jej nawet dotknąć, a wszyscy do mnie mówili, zebym wzięła na ręce... :oops: Koszmar wtedy to dla mnie był przez pewien czas. Ale taka ładniutka mi wyszła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek! :D

 

Braza, a fe, taka nieładna miseczka na krew rodzoną! :o :lol:

Przyniosłam taką, może bardziej się spodoba, przecież powinna być jakaś ozdobna. :wink:

 

http://mamoon1.blox.pl/resource/mis_magnolia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...