Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień doberek :D

 

a tu znowu o porodach :lol: :lol:

 

ja o swoich nie napiszę, bo miałam lajcik, porody po 15 min, bez nacinania, pęknięcia - nuuuudaaaaa 8) :lol:

 

no tak, farciara to i ja jestem, pół godziny i po krzyku, wogle to myslałam, ze jeszcze spie to mnie w nocy obudziło :lol: jeszcze sprzątać po sobie chciałam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych widełek 7-11 to ja bym wolała wersję 7! Pierwsza urodziła się tydzień wcześniej (miał być łagodny uduchowiony Wodniczek, a wylazł Koziorożec z piekła rodem). W sumie dobrze, bo kopała po żebrach bez litości. Druga za to dała popalić i siedziała z 10 dni po terminie. Miałam serdecznie dosyć! Po wyznaczonym dniu jeszcze goniłam uciekający autobus falując brzuchem i biustem(widok musiał być przedni, bo wyglądałam jak kaszalot) - miałam nadzieję, że się dzidzia ruszy do wyjścia, ale nic! Za to potem była spokojna jak aniołek - w ogóle nie płakała! W nocy pobudka na karmienie, szybkie cycanko, wypad do kołyski i spokój! Trzecia była punktualna i wylazła dokładnie w wyznaczonym dniu. Przy każdej ciąży - jak głupia jakaś - pracowałam do ostatniego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Agduś a bo to tak jest Piotruś też był strasznie wyrywny na świat i gin tylko powtarzał aby 36 tydzień przeszedł a potem niech się dzieje co chce i 36 przeszedł i 37 i 38 i 39 i 40 a Piotruś jak się spieszył tak nagle przestał ale grzeczny był termin miał na sobotę 17-go a urodził się w czwartek 15-go :D

 

Ania Ty sie nie stresuj wszystko zależy na jaki personel trafisz jak bardzo ordynator pilnuje ludzi no i czy Twój lekarz bedzie cały czas przy Tobie bo to bardzo dużo zmienia nawet sam komfort psychiczny przy dłuższym porodzie że wpadnie co kawałek czasu i pogłaska Cię po głowie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania jak weszło to i wyjdzie.... :lol:

 

Torba spakowana?

 

Spakuj też ciuszki dla małej, które ma Ci mąż przywieźć do szpitala, bo jak by facet Ci je wyszykował to........... , oraz zorientuj się czy dzieciaczki w szpitalu są w cywilnych ciuszkach, czy szpitalnych......

Zorientuj się czy dzieci są w pampersach czy w tetrze..., i kup maleńkie do szpitala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...