Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia jak przeżył? wszedł do przedszkola złapał fajną laskę za rękę zobaczył dzieci i zabawki i olał mamusię;) nawet nie słuchał kto i kiedy po Niego przyjdzie:) a jak przyszła po Niego i po swojego syna moja siora to moje Dziecię stanowczo odmówiło opuszczenia przeszkola :lol: i jeszcze przez resztę dani upewniał się czy aby na pewno jutro też pójdzie do przedszkola:lol:

 

Irmuś dyrektorka jest fajna to raz a dwa to jak poszłam płakać o przedszkole to się przez przypadek tak fatalnie złożyło że ubrałam się na czarno i obawiam się ze dyrektorka uśmierciła mi rodzicielkę jak powiedziałam że mama nie może się już dłuzej opiekować Piotrusiem to powiedziała że w tej sytuacji musimy sobie pomóc ale sens jej wypowiedzi zatrybiłam dopiero po wyjściu z przedszkola taka byłam zaaferowana:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kiedy Ci mówię jak na spowiedzi jak było :) tak wyszło że mama faktycznie nie może być dłuzej z Piotrusiem na szczęście cieszy się w miarę dobrym zdrowiem :) i musiałam na gwałt zapewnić dziecku opiekę zapisałam Go do tego przedszkola od września ale musiał iść wcześniej cieszę się strasznie że Mu się podoba przedszkole bo mnie już dręczył od września zeszłego roku że On chce do przedszkola;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździku super że wróciłeś jako Ty;) no wiesz mój syn to troszkę nietypowy bywa czasami;) i masz rację to rzadkość żeby dziecko z takim entuzjazmem gnało do przedszkola mój siostrzeniec chodzi od września i ciagle jest probem bo nie chce chodzić a jak już pójdzie to się doczekać nie może żeby Go zabrać z przedszkola:(

 

Martuś oj tak a ile mi już naopowiadał, że zjeżdżalnie robił że śpiewali piosenkę o jeżyku, że bajeczkę im pani czytała o śpiącej królewnie i tak dalej przez dwie godziny:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, gratulki ogromne !!! :D :D :D

uśmiałam się z opowieści jak zapisywałaś Piotrusia do przedszkola :cool:

 

a reakcja Piotrusia wcale mnie nie dziwi, bo moje obydwie dziewczynki tak się zachowywały. Młodsza, to przez ponad pół roku w weekendy płakała rano, że nie idzie do przedszkola :lol2:. Widać jaka ze mnie dobra matka, że dziecko nie chce ze mną spędzać czasu :lol2: :cool:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tego wszystkiego zapomniałam o najważniejszym wydarzeniu dnia dzisiejszego :oops: otóż moje Dziecię po raz pierwszy poszło dzisiaj do przedszkola:) jestem dumna z mojego Synka:)

 

Wusia doczytalam o dzielnym synku-gratulki.U nas było masakrycznie i kilka miesiecy mineło zanim przestal płakać rano przy rozstaniu.Po roku wyjechaliśmy i musial iść do szkoły .Baaaaaardzo obawiałam sie powtorki z rozrywki zwłaszcza ze miał dopiero 4 lata i nie kumał ichniejszego języka.Cudem od pierwszego dnia zaklimatyzował sie idealnie i od tej pory też mam już dzielnego faceta w domu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, to teraz Piotrusia jakoś przekonaj, żeby nie opowiadał w przedszkolu o wspaniałych zabawach z babcią ;)

A nietypowy to On wcale nie jest. Moje wszystkie trzy w pierwszych tygodniach latały do przedszkola z zapałem. Dopiero potem pojawiały się doły. Na szczęście takie do przejścia różnymi sposobami. Większość znanych mi dzieci tak miała. Co wcale nie znaczy, że Twoje dziecię też musi przez to przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gucio i Marysia też tak mieli z przedszkolem. Gucio jak zobaczy zabawki to ledwo "cześć" powie :)

No i w weekendy był baaardzo rozczarowany, ze przedszkola nie ma...Myślę, ze dużo zalezy od tego jaka w przedszkolu panuje atmosfera. Marysia zaliczyła trzy przedszkola i z jedengo musiałam ją wuypisać, bo za nic nie chiała chodzić. Płakała co rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...