Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Najlepiej to mieć garderobę i łazienkę obok sypialni.

Moje nieziszczone marzenie...

Moje ziszczone! Jeden z najlepszych pomysłów (oprócz pompy ciepła i wentylacji mechanicznej) w czasie budowy!

 

 

DPS-ia garderobę mam obok łazienki a sypialnie mamy w sumie obok łazienki bo cóż to przedpokoiczek co ma 2 m.kw.:lol2:

Ja mam bardziej koło sypialni, bo bez przedpokoiku. I to jest nasza prywatna łazienka! Tylko nasza! Goście mają na dole, a dziecka na górze swoją. I mam do kibelka dwa metry, a do drzwi łazienki metr. Lepsza ciasna, ale własna. Najpierw miała być jedna duża. Potem duża z dwoma wejściami, ale to wydało mi się problemogenne. W końcu dwie mniejsze, trochę kosztem pokoju Weroniki. A teraz to żałuję, że nie zabraliśmy jej tego pokoju więcej, bo wciąż truje, że ma za duży i dlatego nie może w nim sprzątać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W obu górnych mamy wanny. Na brodziki miejsca już nie stało. Szkoda, bo szybki prysznic w wannie to już nei to samo. Z drugiej strony byłby to kolejny koszt - dwie kabiny prysznicowe więcej... Na dole jest tylko prysznic, bo goście i tak raczej się nie wylegują w wannie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. U nas to nie ma mowy o łazience na górze, tam tylko strych i pokój chłopaków naszych - opustoszały teraz. :(

Ale są plany wykonania u nas w jakiejś nieokreślonej przyszłości mikroskopijnej łazienki przy naszej sypialni.

Mam więc nadzieję ciągle. ;)

 

WUŚKA, GDZIE RESZTA FOT??? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą foty słowo tylko niech się to cholerne wietrzysko skończy mam takiego doła ze robię to co absolutnie konieczne:( nawet zmywarki mi się nie chce włączyć, pranie robię bo małż pralnię płytkuje i mnie zaraz ode pralki odetnie bo bym nawet prania nie zrobiła:( za to wieczorkiem zrobię fotkę pralni z płyteczkami bo tam nic nie trzeba póki co robić;)

 

a żeby nie było że nie chcę pokazać to wrzucę fotki kuchni takiej już prawie skończonej jeszcze kilka frontów nie przykręconych ale już widać co i jak:) bo w sumie poza brakującymi frontami i doniczkami z roślinkami to się w kuchni nic nie zmieniło jak na razie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia fajna, duża. :D

I sprzęt nowoczesny taki, zlewozmywak i bateria kosmiczne takie, hoho! ;)

I na suficie pierdolnik z lampami dokoła, hohoho! :D

Wuśka, będziesz mieszkać jak jakaś wielka pani!

Potem to chyba gadać ze mną nie zechcesz... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zlewozmywaka to przyznaję bez bicia że porządny jest i swoje kosztował ale bateria to najtańsza jaką w Leroju znalazłam:oops: pierdolnik na suficie jak wszystko ręcami małża wydziergany;)

 

i jakie kuźwa będę mieszkać toż ja już prawie miesiąc mieszkam:P i nie jak wielka pani:mad:

 

i DPS-iu i Gwoździku macie po żółtej kartce:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...