Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malcia zgubiłam się:lol2: co Ty wolisz w łazience;)

 

Myszolku ja w zasadzie prawie wszystko mam tymczasowe co zupełnie nie psuje mi radości zamieszkiwania w domku:) nie wiem co z tym hasłem może faktycznie klawiaturka Ci psoci:( łazienka taka normalna mam nadzieję że mi się nie znudzi;)

 

Wiem,ze Mysia piła do mnie:)

Słonko - to z zazdrości, wiesz, bo ja ciągle nie mam gdzie wieszać tych tymczasówek :(

 

Wusia,a w łazience to....no- myć włosy - w zlewie nie jest wygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Malcia i to cholernie wnerwia mnie a co dopiero Ciebie:( toż ja wiem że Ty dusza człek jesteś ;) świetnie wiem że to żadna dekoracja ale no nie mogłabym na noc zostawić gołego okna taka guuuuuupia jestem;)

 

z tym myciem to ja bym jak już w zlewie wolała bo wsadzić łebek pod baterię umywalkową to potem tęsknię do masażu u Ciebie:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ciotka założyła do umywalki baterię z wyjmowaną słuchawka....

Przez rok myłam włosy w umywalce albo stojąc pod brodzikiem... Masakr.... to było w wynajętym mieszkaniu...

W domu wiec od razu zrobiłam łazienkę z wanną...

Ty też zaraz zrobisz wannę w pralni, albo niedługo drugą łazienkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zawsze miałam długie włosy. Najpierw dlatego, że mi to odpowiadało (hipisiałam), a potem dlatego, że nie wiedząc, jak bym wyglądała z krótkimi i jak by się moje włosy zachowywały, nie mam odwagi obciąć. Pierwszy raz pożałowałam, że mam długie w chatce studenckiej. Miałam już ewidentnie brudne włosy, a w chatce nie było ciepłej wody, co skutecznie zniechęcało do długich o dokładnych ablucji (a mycie włosów, które wtedy miałam znacznie dłuższe niż teraz dłuuugo trwało). I wtedy, myjąc się w umywalce, zobaczyłam krótkowłosą dziewczynę, która wsadziła głowę pod kran, namydliła, spłukała, namydliła, spłukała i miała czyste włosy... Moje w dodatku potwornie plątały się przy myciu, więc po takiej operacji "do góry nogami" rozczesywałabym się z godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia nie dam rady dociągnąć prysznica do umywalki:lol2:

 

Wiolcia w pralni nie ma opcji na wannę a górna łazienka to pieśń odległa no chyba że ktoś wygra w totka i się podzieli:lol2:

 

no Rasiul Twoje włosy i umywalka to rzeczywiście ekstremalne połączenie:rotfl:

 

Aguś ja też miałam zawsze długie włosy, też nie wiedziałam jaką fryzurę zrobić żeby było dobrze ale jak trafiłam na mojego ulubionego fryzjera to już nie mam problemu z długimi włosami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie trafiam na "mojego fryzjera". Biorąc pod uwagę, ile razy w życiu odwiedziłam fryzjera, nie jest to dziwne. Jednak ostatnio rodzinnie bywamy w jednym zakładzie w Krakowie (głównie dziewczyny). Z aktów odwagi, to skróciłam włosy do ramion i obcięłam grzywkę. Z tą ostatnią chyba roku nie wytrzymałam - do szału mnie doprowadzała! Codziennie myć (normalnie co dwa-trzy dni), suszyć podkręcając na szczotce (inaczej wyglądałam, jakby mnie krowa jęzorem chlasnęła), podcinać... To nie dla mnie! I dlatego żadna krótka fryzura nie jest dla mnie, bo ja chcę umyć włosy i iść spać. Suszarki nie lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z bardziej przyziemnych wieści dotarło dzisiaj wreszcie łóżeczko Piotrusia;)

 

a we wtorek przyjadą drzwi wewnętrzne;)

a jakie drzwi bedom ?

 

cześć słońce :)

 

ja po 5 latach kąpania się pod prysznicem, z wielką niecierpliwością czekam na moment wykąpania się w naszej wannie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś to ja wolę wstać, umyć,krótko suszarką przelecieć;) bo po nocce to wyglądam jakbym palce do kontaktu wsadziła;)

 

Lidziunia drzwi będą masowej produkcji z DRE;) może nie będą najgorsze:) też z wąskimi szybkami tylko ich tam 5 czy 6 jest:) ja bym wolała wannę chociaż jak wstaję rano połamana że ledwo się ruszam (a zdarza mi się to zdecydowanie za często jak na mój gust) to taki szybki gorący prysznic działa cudna nawet głowa mniej boli ale nie ma jak leżenie w wannie:) chociaż z drugiej strony już od długiego czasu mam normalnie ADHD załączone i nie potrafię poleżeć, odpocząć ciągle coś robić muszę:bash: no i ponieważ jeszcze długo mieć wany nie będę to niech żyje prysznic:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wiolciu:) kuchnia spora bo ja lubię kuchnie i dosyć miałam blokowej klitki;) stół będzie taki nieduży tak żeby 3-4 osoby mogły usiąść i zjeść ale na stół muszę najpierw zarobić:(

 

DPS-ia no nie może to być chyba że hasło złe piszesz:( ale ja Ci już wysyłam cobyś mogła sprawdzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...