Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

No jakże się cieszę, że mnie poparliście. Wusia, po prostu nie masz racji! Małżowi tak dobrze i Tobie dobrze, bo masz wymówkę i poczucie, że jesteś niezbędna. Wszystkie to lubimy. Ja też nie przyznaję sobie prawa do chorowania, bo beze mnie dom się zawali ;) Ale na weekend mogę wyjechać spokojnie i Ty też możesz. Najpierw sama przyznaj sobie to prawo, potem oznajmij, że wyjeżdżasz, poinstruuj w kwestii gotowania i sprzątania. Po powrocie odmów sprzątnięcia, jeżeli zastaniesz bałagan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie chciałabym byc wredna i dobić kogokolwiek, ale nie mogę tego nie napisać. Wusia, wiesz że co Piotruś widzi na co dzień- czyli Ty wszystko w domu robisz a mąż ma 2 lewe ręce- to on bedzie identyczny? za jakiś czas sytuacja bedzie powtórzona, kiedy Twoja synowa będzie musiała za synusia wszystko robić, i będzie " mamusia nie nauczyła".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kuchenne, tylko domowe ;)

tak gwoli ścisłości, zaden facet nie ma dwóch lewych rąk, to inni uczą ich "tej umiejętności" :D

 

Mogę sie śmiać i mogę być spokojna bo nie mam tak w moim domu, ale takiego synusia wypuściła w świat moja mama. Na szczęście dla niego ;) bratowa skutecznie wypleniła z niego te wyjątkowe umiejętności, spędzając miło czas poza domem od samego poczatku zostawiajac go z dwiema małymi diablicami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, gdybyś uwielbiała czuć się zbędna, naumiałąbyś chłopa gotować, prać, zmywać i sprzątać. Bo to się da zrobić. Skoro ktoś umie kosiarkę do trawy obsłużyć i nie zapomni do baku mieszanki dolać, to i zmywarkę może włączyć z tabletką w środku. Jeżeli kolory odróżnia, to może pranie sortować itd. A naukę gotowania trza zacząć od zupy z gotowej mrożonki. Tylko trzeba chcieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś mój mąż parę razy pranie robił noooooooooo szkoda proszku i pralki naprawdę:lol:

 

Osia no właśnie z tym chceniem to problem:(

 

DPS-a nie wzdychałam mazepo jedna nie ściemniaj:P upiekłam z przyjemnością tym bardziej że obiecałam a i z nadzieją że jak Ci się smaczek wspomni to sama upieczesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...