Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

je jak fajnie moi pierwsi goście :D witam Nefer i Ciebie Kasiu

oczywiście Nefer że zdjątka powklejam - oby z lepszym skutkiem niż zakładanie komentarzy :D a link do projektu http://www.lipinscy.pl/project.xml?id=55931 tylko ze zmianami, no i właśnie te zmiany są według mnie najważniejsze :wink: ale zanim foteczki zrobię z projektu - tylko to wymyśliłam żeby pokazać A3 :( - to napiszę może co zmieniam

1. likwidacja lukarn z tyłu domu - tylko okna dachowe

2. zrównanie szerokości garażu z szerokoscią domu

3. przekrycie tego jednym dachem bez podziału na dach nad domem i nad garażem

4. od lukarny od frontu będzie balkonik taki półokrągły na dwóch filarkach i półokrągłe schody do domu

5. tarasik z boku będzie bez kolumny a balkonik nad nim "ścięty" żeby pasował do kształtu wykuszu

6. zamiana drzwi balkonowyh w sypialni na dole na jedno większe okno

tyle z zewnątrz :D

 

a zmiany w środku to już chyba na rzutach :D[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki małgos2 doksztacę się dokładni żeby nie było jak z linkiem do komentarzy :wink: instrukcja była dla bardziej inteligentnych z lekkim skrótem myślowym, też zrobiłam skrót i wyszło hmmm nie do końca to co miało ale po klapsiku od Nefer od razu rozumek wrócił na miejsce :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki małgos2 doksztacę się dokładni żeby nie było jak z linkiem do komentarzy :wink: instrukcja była dla bardziej inteligentnych z lekkim skrótem myślowym, też zrobiłam skrót i wyszło hmmm nie do końca to co miało ale po klapsiku od Nefer od razu rozumek wrócił na miejsce :D

Ale jak szybko się uczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu czyżbyś gdzieś blisko mieszkała :D
ja mieszkam tuż tuż, za miedzą dosłownie, w Zawierciu :D

 

ooooooooooo to rzeczywiście rzut czapeczką :D jeszcze do niedawna bywałam w Zawierciu 3 razy w tygodniu :wink: pewnie zacznę sie Kasieńko do Ciebie przymilać o oglądnięcie Twojego domku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu czyżbyś gdzieś blisko mieszkała :D
ja mieszkam tuż tuż, za miedzą dosłownie, w Zawierciu :D

 

ooooooooooo to rzeczywiście rzut czapeczką :D jeszcze do niedawna bywałam w Zawierciu 3 razy w tygodniu :wink: pewnie zacznę sie Kasieńko do Ciebie przymilać o oglądnięcie Twojego domku :oops:

zapraszam, zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tego ten :oops: dorobiłam się :D na jutro zostawiłam sobie edukację z wklejania zdjęć bo przypomniałam sobie że może nie taką super ostateczną ale mam wizualizację od architekta jak to ten domeczek ma wyglądać to jutro moze uda mi się cosik wkleić :D i dobrze doczytałam że od wtorku Pan Józef u Ciebie na budowie?? bo jak tak to pewnie i ja też się tam zaraz przywałęsam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...