Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

dzięki Wusia

A wiecie co? wyjszłam sobie w koncu na podwórko. Dom zimą jest piękny. Dla mnie bryła jak z bajki. Pewnie każdy ma takie wspaniałe uczucia związane ze swoim DOMEM. Mozna przejsc sie po ogródku, zostawic troche sladów na śniegu, potknąć sie o deskę szalunkową i wyrżnąć orła, albo wpaść w jakąś nieoczekiwaną dziurę. Fajnie jest. Mozna sobie popatrzec przez okienko na palący się ogień w kominku i na piękne podłogi i na spokojnie spiące dziecko i na pilnie strzegącego psa. Na kimającego na sofie małża. Można spojrzec na wszystko z dystansu. Choć przez chwilę. Choc przez chwilę czas płynie leniwie, nic się nie dzieje, jest cisza. A potem można usiąść w zmasakrowanym fotelu i ogrzac nogi i można zrobić wiele innych rzeczy, o których tak dawno nie myślałam zaganiana w codzienności.Chyba zaczynam rozumieć dlaczego docenia się dom :D .Można poczuć spokój

 

 

nooo jak to przeczytałam to od razu stanęły mi słowa Alicji MAjewskiej....

 

To nie sztuka wybudować nowy dom.

Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

Podków szczęścia nie wyrzuca się na złom,

Nie wynosi się na śmietnik snów i wzruszeń.

 

 

i cóż.... w Nowym roku tylko tego Ci życze :) tegoż spokoju... wzruszeń... szczęścia po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No własnie sie gonimy :)

 

muszę Ci sie pochwalić ze mi wieszaja andzelki :D

 

 

noooo :p

 

kaj foty? wiem, wiem jeszcze za wcześnie, ale mam nadzieje, że wstawisz... :)

 

u mnie też się robi dół.... znaczy płyteczki :) parkiet niestety przez to *&^&%% okno stoi wstrzymany niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i słusznie... :)

 

Ja robię przygotowania pod malowanie... ale na razie muszę i tak czekać do wiosny by to okno jakoś poprawić... panowie się wypięli... na pismo gdzie prosiłam o przedstawienie sposobu i terminu naprawy nie odpowiedzieli, więc w zasadzie mam drogę wolną do wykonawstwa zastępczego. I roszczenia o kase... i z tym to ja już pójde raczej do e-sądu... bo Wołomin to .... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, e-sąd. Sąd, który z założenia ma w szybszym terminie rozpatrywać wnioski, prowadzić rozprawy przez internet. Mają dzięki temu pomysłowi zaoszczędzić mnóstwo kasy i czasu. Ma siedzibę podobno w Lublinie, ale mają prowadzić sprawy z całego kraju.

 

dodam może że są to sprawy jedynie typu upominawczego... czyli takiego który dotyczy kasy :) a w zasadzie jej zwrotu temu komu się ona nalezy.... chwala się, że decyzję będa zapadać w tydzień... ale jak wiadomo.... mnie wystarczy jak to będzie 3 tyg... a nie jak teraz 3 miesiące. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia :wink: tacy panowie w bardzo opietych koszulkach z bardzo grubymi karczkami tylko że to troszku niezgodne z prawem :lol: :lol: :lol:

 

to nawet nie chodzi o zgodność czy nie z prawem, oni są po prostu bardzo dosadni a mało uprzejmi :lol: :wink:

 

Anja, chyba nie ma, tak mówili w telewizji, że sprawy z całego kraju mają prowadzić. A jakiego typu te sprawy mają być to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiu - dziękuję za kawusię i pogadachu które uwielbiam w duecie z tobą :D :D :D :D :D

 

ale Mysia mieszka - wiecie :wink: :wink: :wink: :wink: tak niedawno zaczynała a już o remoncie rozmawia :lol: :lol: :lol:

 

co chwilę coś przybywa - myk i lampy wiszą a przed sekundą ich nie było

( ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj za dużo klepię :oops: ale to z zazdrości :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...