Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kierownik Budowy - Marki, Białołęka i okolice


Recommended Posts

Ano szukam, jakw temacie. I nadziwić się nie mogę, dlaczego tak mało jest na forum wpisów dotyczących polecanych bądź niepolecanych kierbudów. Wszystkie inne budowlane nacje - skolko ugodno, tych jak na lekarstwo, z rzadka najwyżej można znaleźć kogoś, kto tez szuka, zwykle bez żadnego odzewu. Jakaś zmowa? :evil:

 

Więc pozwalam sobie założyć nowy wątek, dotyczący terenu, dość popularnego w sensie budowlanym i mam nadzieję, że zmieni się on w białą i czarną listę kierbudów. Kto poleca, kto nie poleca - bardzo proszę o informacje.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years później...
Można pochodzić po okolicznych budowach i bezpośrednio pytać się kierowników. Może nie jest to najlepszy sposób i taki kierownik nie będzie miał obiektywnych referencji, ale zawsze coś.

 

Najprostsza metoda jest najlepsza. Szkoda ze o tej porze wiekszosc budów jest pozamykana ale poszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel250 na ul. Światowida (vis a vis) Galerii Północnej budują się dwa bloki dla spółdzielni Wardom. Generalny wykonawca jest z Białegostoku, ale kierownikiem jest osoba z Płońska. Zajdź do biura budowy i zapytaj. Jeśli nie on, to pewnie kogoś zna. Budowa na pewno otwarta do godz 17.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Jeśli temat jest nadal aktualny, to mogę polecić swojego kierownika budowy. Wiem, że nadzoruje głównie budowy w okolicach Białołęki, Marek, Legionowa i najbliższej okolicy.

Byłam zadowolona z jego usług. Nie było problemów z przyjazdem na inspekcje, przez co nie było żadnych przestojów na budowie. W razie pytań zawsze był pod telefonem i służył radą. Tylko robotnicy za nim nie przepadali, bo prawie zawsze coś im znalazł do poprawy. Ale ja się akurat z tego cieszyłam :)

Zainteresowanym prześlę telefon na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 years później...
Jeśli temat jest nadal aktualny, to mogę polecić swojego kierownika budowy. Wiem, że nadzoruje głównie budowy w okolicach Białołęki, Marek, Legionowa i najbliższej okolicy.

Byłam zadowolona z jego usług. Nie było problemów z przyjazdem na inspekcje, przez co nie było żadnych przestojów na budowie. W razie pytań zawsze był pod telefonem i służył radą. Tylko robotnicy za nim nie przepadali, bo prawie zawsze coś im znalazł do poprawy. Ale ja się akurat z tego cieszyłam :)

Zainteresowanym prześlę telefon na priv

 

 

Witam, właśnie pożegnałem się z moim kierownikiem i szukam kogoś godnego zaufania właśnie z rejony Białołęki. W jaki sposób możemy się skontaktować? Nie bardzo mam doświadczenie w tych forach Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...