Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja tego niestety nie próbowałam, ale przyniosłaś niesamowicie pyszne jedzenie. Jakieś niesamowite wyszukaństwa. To na pewno też miało wpływ na te odruchy u Taty, (wszystkie informacje z Forum ma na bieżąco przekazywane), bo mój Tata zawsze bardzo lubił kaczkę. Pamiętam jak z rozczuleniem wspominał kaczkę, którą mu moja Babcia przywiozła na przysięgę do wojska. Mam nadzieję, że jeszcze długie lata będzie wnukom o Twoim jedzonku opowiadał.

DZIĘKI SERDECZNE.

Wszyscy jesteście tacy kochani, że mi się płakać chce jak czytam to wszystko.

Mam nadzieję, że jutro coś więcej napiszę.

Gabrysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytam Tomku o Twoich postępach dopiero we wtorek, jutro caluśki dzień bez kompa :evil: AKURAT JUTRO :evil: Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, przecież na to się zanosi! W końcu odruchy Ci się wzmocniły. I dobrze, bo czekają tu na Ciebie wszyscy Twoi przyjaciele, znajomi, i ludziki, takie jak ja, którym Twoja Komturia jest bliska jak własny dom. :D :D :D

 

Do zobaczenia we wtorek.

 

Ps. Obiecałam sobie, że dziś (niedziela) nie włączę kompa. Nie udało się, musiałam sprawdzić trasę, no to zahaczyłam o forum - to już nałóg :oops: Uff... jak dobrze, inaczej by mnie tu teraz nie było. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jutro Ci zaśpiewam (ha i będziesz jeszcze prosił żebym przestała :wink: )

 

Czekają gry nierozegrane

 

Czekają sny niewypełnione

 

Czekają wiatry nieschwytane

 

A każdy woła w Twoją stronę!!

 

 

Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia!!

 

Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...