Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomku jutro Ci zaśpiewam (ha i będziesz jeszcze prosił żebym przestała :wink: )

 

Joola jak i ja dołączę do Ciebie ze śpiewaniem to Tomek zerwie się z łóżka niczym bóg młody i powabny :wink: :D

 

to ja śpiewać nie będę - bo to zdecydowanie nie pomoże :roll: , choc fakt niejednego moze postawic na nogi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jutro Ci zaśpiewam (ha i będziesz jeszcze prosił żebym przestała :wink: )

 

Joola jak i ja dołączę do Ciebie ze śpiewaniem to Tomek zerwie się z łóżka niczym bóg młody i powabny :wink: :D

 

to ja śpiewać nie będę - bo to zdecydowanie nie pomoże :roll: , choc fakt niejednego moze postawic na nogi :oops:

Malka! I o to chodzi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dobra, to dla wspólnej szczytnej idei też mogę zaśpiewać .... śpiew podobny do śpiewu Malki, ale co tam - skutek i efekt się liczy :D

 

no to co , jutro o tej samej porze ? jak chórek pierdykniemy, to Tomaszek wstanie choćby po to by młotkiem w łeb nam przywalić dla uciszenia........

 

nieeeee, to nie w Jego stylu, pewnie powie - dziewczynki - pieknie, ale warto te piekne głosy podszlifować :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka to tak se myśle, ze o ...hm... 15 bedzie dobrze?

no bo o 12 odstawią leki, to coby nas już dobrze usłyszał to tak kole 15 powinno byc ok, nie?

ino se słowa musze przypomnieć :roll:

jak tak zaczniemy wszyscy o 15 - to jak niektórzy na ten przykład będa akurat w tramwaju z roboty wracać .... to może i w wiadomościach o nas powiedzą :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 ? hym mnie pasuje ...co prawda panie w przedszkolu sie moga z lekka zdziwić (akurat o tej porze po młode jeżdzę - tylko jak mnie w kaftan z przedłużonymi rękawkami ubiorą i zamkną w domku bez klamek, to kto mnie wyciagnie ?? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.00 bardzo dobra godzina, bede wtedy sie calowac z Neferka, Rasia i Duchem na Dworcu Centralnym (mam nadzieje) - na pewno nie zapomnimy.

 

Tomku, przez 3 dni nie bede miec netu, ale caly czas mysle o Tobie - wracaj do nas szybko, bardzo nam tu Ciebie brakuje. Kto mi zrobi kolejne zdjatka do mieszkanka, no kto? :roll: :roll: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...