Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochana Gabrysiu nie zawstydzaj mnie :) Nie jestem Kuretm Schellerem niestety ( chciałaby dusza do raju :) chęci są ale umiętnosci nie te .

Mam nadzeje że skoro wiem już gdzie to dam się we znakii :). nie raz .

Tomku

kawka juz była :) wspaniała i z pianką też taka lubię więc ja do tego swoje ciasteczko ....lubisz z makiem ?

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.4.jpg

Wszyscy czekamy na Ciebie i myslę że jako dzentelmen nie masz wyjścia chcesz , nie chcesz ...MUSISZ :D

spiewać mogę ale ja raczej gitara basowa lub klawisze kiedyś też skrzypce ale to trochę dawno było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Gabrysiu nie zawstydzaj mnie :) Nie jestem Kuretm Schellerem niestety ( chciałaby dusza do raju :) chęci są ale umiętnosci nie te .

Mam nadzeje że skoro wiem już gdzie to dam się we znakii :). nie raz .

Tomku

kawka juz była :) wspaniała i z pianką też taka lubię więc ja do tego swoje ciasteczko ....lubisz z makiem ?

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.4.jpg

Wszyscy czekamy na Ciebie i myslę że jako dzentelmen nie masz wyjścia chcesz , nie chcesz ...MUSISZ :D

spiewać mogę ale ja raczej gitara basowa lub klawisze kiedyś też skrzypce ale to trochę dawno było :D

 

Tomek, ty musisz zobaczyć te ciacho na własne oczy - jest boskie!!! Więc otwieraj oczy i zakładaj okulary na nos ... bo WARTO! Takie żarełko ci przechodzi koło nosa, ech ...

Bonetka, szacuneczek, kobitko (czemu ja tak daleko mieszkam, no czemu ? :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku!

W weekend byłam w Olsztynie - przejeżdżałam koło Ciebie - słałam wtedy moc pozytywnych fluidów, czułeś to prawda?

Byłam też zgodnie z obietnicą nad jeziorkiem i myślałam mocno pozytywnie, jesteśmy z Tobą całym sercem.

Pogoda w sobotę była parszywa (no ale w końcu Kortowiada była więc musiało padać przecież zgodnie z wieloletnią tradycją) - dziś jest pięknie, słonko świeci od rana - musisz je zobaczyć :-). WSTAWAJ - trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Piękne słonko w Gdańsku świeci.

Dzisiaj o 15-tej całe forum śpiewa Tomkowi :D Dla przypomnienia podaję tekst choć mam cichą nadzieję, że Tomek obudzi się przed naszym a już na pewno moim śpiewaniem :lol:

 

Czekają gry nierozegrane

 

Czekają sny niewypełnione

 

Czekają wiatry nieschwytane

 

A każdy woła w Twoją stronę!!

 

 

Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia!!

 

Wstawaj szkoda dnia, wstawaj szkoda dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 15.00 będę pewnie siedziała w busie! Jeżeli zaśpiewam, to mnie wyrzucą! Nikt tego nie zniesie...

Zastanowię się jeszcze - śpiewać, czy nie.

Ale zaraz biegnę do ogrodu sadzić i siać. Wszystkie kwiatki dedykuję Tobie! Pomidory, ogórki i sałatę też, jeżeli chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Przyjaciele,

od wczoraj Jaśkowi nie działa internet w Komturii, więc nie może wydrukować Waszych wypowiedzi, żeby czytać je Tomkowi. Może ktoś z Was dysponuje drukarką + internetem + plus mozliwością dostarczenia wydruku do szpitala. Chciałabym, żeby Tata miał to dziś szczególnie intensywnie czytane, bo wierzę, że nic go tak skutecznie nie postawi na nogi jak Wasze wsparcie i chcielibyśmy mu to w kólko czytać.

Kto ma najbliżej do szpitala i ma najwięcej mocy przerobowych, żeby wydrukować i dostarczyć, to bardzo poproszę o kontankt z moim bratem Jaśkiem 783 647 300. On w okolicach godz. 12.00 bedzie docierał do szpitala (wcześniej na OIOM nie wpuszczają, bo obchody, zabiegi itd).

Pozdrwiam

Gabrysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku my tu gadu gadu, kolejka ludzisk ustawiona, drepcza wszycy, podskakuja..., nadajniki energetyczne az sie czerwienia od pracy ale to Ty musisz dzisiaj najwiecej popracowac. To Ty musisz wstac i do nas wrocic. I to jeszcze nie dlugo.

Wiec ustaw sobie dobrze odbiorniki abys mogl poczuc nasza sile i do pionu.

Zmiana rol. Od dzis Ty tu rzadzisz.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...