Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomku jest mi bardzo przykro .

Pamiętam Twoje odwiedziny u mnie i długą pogawędkę na różne tematy . Tak jak Ty o Forum mówi się o Kimś bardzo ważnym bez Kogo ciężko żyć.

Tu wszyscy wspierają Cię tak jak mogą ...ja Mszą Swiętą o szybki powrót do zdrowia . Wracaj do pełni sił i wspieraj nas wszystkich słowem , myślą i uczynkiem jak do tej pory .

ps, Msza odprawiona zostanie albo w kościele w Kruklankach albo w Wilkasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano ( sobota 16.05 .09 ) o godz. 7.30 w Kosciele parafialnym w Wilkasach ul. Szkolna ( miejscowość koło Giżycka ..kierunek na Ryn ...kosciół jest za rondem pierwsza uliczka w prawo ) odbędzie się Msza Świąta w intencji Tomka .

 

ps. chciałam jak najszybciej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Przyjaciele,

przed chwilą rozmawiałam z Mamą, wróciła ze szpitala do Komturii. Jutro rano znowu tam pojedzie. Jest bardzo zmęczona i przygnębiona. Żadnych nowych wieści. Tata podobno wygląda gorzej niż wczoraj, ale w końcu miał drugą operację. Gorączkę ma jednak trochę niższą niż wczoraj tak koło 38 stopni.

Jak tylko coś będę wiedziała, to będę pisać, ale do południa w poniedziałek raczej nie będzie nic nowego.

Dzięki za wszelką pomoc i Wasze wsparcie.

Gabrysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila szukalam jakis dokument.., cos tam mi potrzebne i jak zawsze nie wiem gdzie mam.

Szukam, szukam i co mi wpadlo w rece? A no duza koperta zawierajaca materialy z konferencji o autyzmie ktora kiedys Tomek do mnie wyslal.

Usmiechnelam sie myslac, Tomku dajesz mi znak, ze jestes z nami, ze nie mamy sie martwic bo bedzie dobrze.

Poniewaz dokumentu nie znalazlam to szukalam dalej w innym pokoju i co znalazlam - namalowany obrazek Tomka Komturi, taki jaki Tomek ma na awatarku.

Kiedys mi sie spodobal i probowalam namalowac.

Ok, powiedzialam, rozumiem, chcesz powiedziec, ze do domu wracasz, do Komturii.

A potem i dokument ktory szukalam sie odnalazl.

No ja w przypadki nie wierze.

Mysle, ze ta koperta i obrazek to dobry znak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz weszlam na forum i od razu przeczytalam ta smutna wiadomosc.

Tomek - ja nie przyjmuje do wiadomosci, ze Ty sie tu zaraz szybciutko nie pojawisz, kto nas bedzie do pionu doprowadzal?

 

Przesylam duuuzo cieplych mysli, pomodle sie dzis wieczorem za Ciebie.

 

Nie z takich chorob Ludzie wstaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...