Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ankieta dla kobiet :)


Przedział wiekowy  

626 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przedział wiekowy



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 244
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chodzi mi konkretnie o "budujące kobiety". W jakim przedziale wiekowym jesteście i czy budujecie same czy razem z mężem.

Bardzo mnie to intryguje. Ja np. buduje /jestem inwestorem,moze tak/sama i chciałabym wiedzieć ile jest jeszcze takich "dzielnych i twardych" kobiet :) Pozdrawiam[/qu

 

Dom wybudował mój ojciec, a ja z mężem ciągniemy to dalej (od stanu surowego otwartego). Sama bym się raczej tego nie podjęła, bo nie mam ani tyle kasy żeby wziąć firmę która mi to wszystko zrobi i przypilnuje żeby było dobrze, ani się na tym nie znam żeby samej to nadzorować. I tak działamy wspólnymi siłami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oddawałam głos, to się zawahałam....Dotarło do mnie, że łapię się już w ostatni przedział tej ankiety :o Co prawda od kilku tygodni, ale jednak... A i tak myślę, że mam 29.... :p

Budujemy z mężem. Ja się denerwuję i dużo gadam, a on zarabia i nie chce ze mną gadać. To tak z grubsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no , niski ukłon w twoją stronę Minuszko!

Ja razem z mężem przygotowuje sie do budowy. I szczerze mówiąc bez niego w ogóle bym nie pomyślała o budowaniu. Mnie to po prostu przeraża. Odpadam już przy czytaniu projektów ( niestety).

Więc jestem pełna podziwu. Życzę wytrwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że życie zaczyna się po 40-ce. Decyzję o zakupie działki podjęłam sama, zapłaciłam za nią sama i mam. Decyzję o budowie podjęłam sama, projekt wybrałam sama po niewielkich wskazówkach męża. Formalności do pozwolenia załatwiam sama. Płacę i płacić będę za wszystko sama, sama również wezmę kredyt i sama go spłacę, tak jak dwa inne dotychczas. Mąż nie chce budować, dobrze mu jest w dwupokojowym mieszkaniu w bloku, twierdzi, że w domu trzeba odśnieżać, remontować, sprzątać, naprawiać ... itp., a jemu się nie chce. Syn (17 lat) chciałby mieszkać w ładnym zadbanym domu, mieć możliwość zapraszania kolegów, ale jest za mały do konkretnej pomocy, na razie uczy się w liceum.

A ja i tak WYBUDUJĘ SAMA!!! (przy pomocy ekip oczywiście).

Dodam jeszcze, że jak byłam młodsza to nie miałam tyle siły i uporu co dzisiaj, nabrałam jej z wiekiem.

Dlatego zachęcam inne kobiety po 40-ce do działania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...załapłam się jeszcze na drugi przedział.....mieszkać w domu chciałam od zawsze. To ode mnie wyszedł pomysł by poszukać działki. Mój mąż na szczęście popiera wszystkie moje plany i marzenia. Finansujemy budowę razem :lol: bo i mieszkać będziemy w nim razem. Cieszę się iż tą decyzję podjeliśmy tak szybko.....pozdrawiam Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...