Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak ulozyc plytki w malej lazience?


go-go

Recommended Posts

Kupilam plytki Cariba z Cersanitu 20-25 pomarancz,granat,biale i dekory.I sama nie wiem jak to ugryzc.W przyszlym tygodniu zaczynamy ukladac plytki w domu.ALe mala lazienka jest malo dograna.Plytki kupilam bez zastanowienia i teraz zaluje po przeczytaniu troche rad na temat malych lazienek.Ani kolor,sztalt i te dekory nijak mi nie pasuja:( Moze macie jakies rady co z tym zrobic.Da sie to jos ulozyc czy kupic nowe plytki.Szkoda mi troche wydanych pieniedzy:(

 

Lazieneczka mala jest bardzo mala 193-153.WLaciwie to WC ale ja chce wepchac tam jeszcze kabine 80-tke (tez juz kupilam)

 

 

Moze ktos mi cos doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam plytki Cariba z Cersanitu 20-25 pomarancz,granat,biale i dekory.I sama nie wiem jak to ugryzc.W przyszlym tygodniu zaczynamy ukladac plytki w domu.ALe mala lazienka jest malo dograna.Plytki kupilam bez zastanowienia i teraz zaluje po przeczytaniu troche rad na temat malych lazienek.Ani kolor,sztalt i te dekory nijak mi nie pasuja:( Moze macie jakies rady co z tym zrobic.Da sie to jos ulozyc czy kupic nowe plytki.Szkoda mi troche wydanych pieniedzy:(

 

Lazieneczka mala jest bardzo mala 193-153.WLaciwie to WC ale ja chce wepchac tam jeszcze kabine 80-tke (tez juz kupilam)

 

 

Moze ktos mi cos doradzi?

 

a jak policzyłas ilosć poszczególnych kolorów i dekorów, skoro nie ma planu ich położenia? :o

Ja myslę, że w małej łazience nie ma co przesadzać z ilością kolorów i dekorów - tutaj się sprawdzi prostota i ład na scianach.

 

A tak w ogóle to pomyśl jeszcze - lepiej wydać jeszcze raz pieniądze (jeśli są oczywiście) niż później przez ileś tam lat zgrzytać zębami przy każdym wejściu do łazienki :wink: a może wymienić mozna bez straty finansowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post Go-go idealnie odpowiada zasadności wątku "10 grzechów głównych" :o

 

Jak można: 1. do małej łazienki kupić 3 kolory płytek i dekory, 2. kupić płytki bez refleksji, jak będą wyglądały ???

 

Kupiłabym nowe - oszczędne w kolorze i wzorze, a obecne potraktowała jak kosztowną szkołę niepopełniania błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cersanit.com.pl/katalog.php?mod=seria&id=47&dzial1=47&nr_dz_gl=5&lang=pl

 

to te plytki

 

Podlogowe mam pomaranczowe a na sciany mam pomaranczowe,biale i paczke tego granatu.No i troche tych dekorow duzych i malych.Da sie cos z tym zrobic?

ale Ty tak serio ??? :o

jak mogłaś nie wziąć przynajmniej jednej paczki tych listw ozdobnych?

bez tego łazienka będzie niekompletna :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić nowe :-? szkoda kasy, można jeszcze porozbijac i ułożyć mozaikę :wink:

a gbyby miały zostać , ja ułożyłabym je w poziome pasy (kafelki też poziomo)

od dołu pomarańcz,granat,pomarańcz,granat,pomarańcz, biały i do góry już pomarańcz z bielą

na dekory pomysłu nie mam , jeśli masz ich na tyle to też dodatkowy pasek czy dwa , niżej z duzych, wyżej z małych

 

ale faktycznie chyba lepiej kombimować z ich zwrotem lub wymianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale faktycznie chyba lepiej kombimować z ich zwrotem lub wymianą

 

No właśnie, jeżeli płytki były nie ruszane, to oddasz je bez problemu. Oddaj i kup inne, bardziej stonowane, taki mix kolorów w małej łazience to nie jest dobry pomysł. No i przed kupnem nowych zrób projekt, zawsze możesz go skonsultować na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprowadzajmy wszystkich gustów do tego co nam się podoba !!!

 

Oczywiście, że można zrobić małą łazienkę w kolorach - jeśli ktoś tak lubi, jeśli ma fajny pomysł - i tu faktyczny błąd, że wcześniej nie było "wizji".

 

Dlaczego wszyscy muszą mieć łazienkę w jednym kolorze ewentualnie w dwóch, dlaczego łazienki wykafelkowane pod sufit mają być beee.

 

Ja mam duże łazienki, mam w 90% w jednym kolorze a kilka wyeksponowanych detali w innym. W dodatku łazienki, kotłownia, wiatrołap są w tych samych kaflach, ale nie każdy tak lubi i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprowadzajmy wszystkich gustów do tego co nam się podoba !!!

 

Oczywiście, że można zrobić małą łazienkę w kolorach - jeśli ktoś tak lubi, jeśli ma fajny pomysł - i tu faktyczny błąd, że wcześniej nie było "wizji".

 

Dlaczego wszyscy muszą mieć łazienkę w jednym kolorze ewentualnie w dwóch, dlaczego łazienki wykafelkowane pod sufit mają być beee.

 

Ja mam duże łazienki, mam w 90% w jednym kolorze a kilka wyeksponowanych detali w innym. W dodatku łazienki, kotłownia, wiatrołap są w tych samych kaflach, ale nie każdy tak lubi i już.

 

OK kolorowe jak najbardziej, ale 3 kolory+dekory w jednej małej łazience to już lekka przesada. Chociaż jak to się komuś podoba, to czemu nie??? Są gusta i guściki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam plytki Cariba z Cersanitu 20-25 pomarancz,granat,biale i dekory.I sama nie wiem jak to ugryzc.W przyszlym tygodniu zaczynamy ukladac plytki w domu.ALe mala lazienka jest malo dograna.Plytki kupilam bez zastanowienia i teraz zaluje po przeczytaniu troche rad na temat malych lazienek.Ani kolor,sztalt i te dekory nijak mi nie pasuja:( Moze macie jakies rady co z tym zrobic.Da sie to jos ulozyc czy kupic nowe plytki.Szkoda mi troche wydanych pieniedzy:(

 

Lazieneczka mala jest bardzo mala 193-153.WLaciwie to WC ale ja chce wepchac tam jeszcze kabine 80-tke (tez juz kupilam)

 

 

Moze ktos mi cos doradzi?

Jak nie chcesz oddawać tych płytek, to może zajrzyj do mnie na pierwszą stronę wątku, gdzieś tam się wala moja mikrołazieneczka w 3 kontrastowych kolorach z dekorkiem :lol:

I nikomu oprócz mnie nie musi się podobać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...