Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Arturo72
ciemniaku skąd ty się wziąłeś?
Z Gliwic,rocznik 72..I mam uczulenie na debili,którzy nie doświadczyli czołgów pod balkonem w 82 i mszy z gazami lzawiacymi na rozpoczęcie roku szkolnego. Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kto nie z Mieciem - tego zmieciem?

Oj Arturo72 !

Toż to bardzo pachnie faszyzmem.

Rozpoznanych przez Ciebie bezmuzgów trzeba odstrzelić?

 

A jak ktoś w Tobie rozpozna bezmuzga? Też odstrzał?

:lol:

 

A co do ostatnio wałkowanego tu tematu...

Szczepienia mają tę przewagę nad leczeniem, że szczepiąc zarabia się bez względu na stan zdrowia, natomiast leczyć można jedynie chorych, co stwarza nie tylko ograniczenia wzrostu sprzedaży, ale także sprzedaży w ogóle, jeśli społeczeństwo z jakiegoś powodu przestanie chorować.

 

http://szczepienie.blogspot.com/p/jak-wymieray-epidemie.html

Trochę długie ale warto poczytać.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gliwic,rocznik 72..I mam uczulenie na debili,którzy nie doświadczyli czołgów pod balkonem w 82 i mszy z gazami lzawiacymi na rozpoczęcie roku szkolnego.

 

Dobrze jest!

-Nie jestem debilem (według tego indywiduum).

Doświadczyłem...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Kto nie z Mieciem - tego zmieciem?Oj Arturo72 !Toż to bardzo pachnie faszyzmem.Rozpoznanych przez Ciebie bezmuzgów trzeba odstrzelić?A jak ktoś w Tobie rozpozna bezmuzga? Też odstrzał?:lol:A co do ostatnio wałkowanego tu tematu...Szczepienia mają tę przewagę nad leczeniem, że szczepiąc zarabia się bez względu na stan zdrowia, natomiast leczyć można jedynie chorych, co stwarza nie tylko ograniczenia wzrostu sprzedaży, ale także sprzedaży w ogóle, jeśli społeczeństwo z jakiegoś powodu przestanie chorować. http://szczepienie.blogspot.com/p/jak-wymieray-epidemie.htmlTrochę długie ale warto poczytać.Adam M.
Poddaje się i gotów żem na pojedynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 months później...

jak tu Q.wa pisac jak reklama za reklamą teoria jest faktem i tyle

troli płatnych sporo lub debili z wybujałym E#EGO

Ustawa 1066 akcept .....po-pi.psl....i jeszcze Q..wa za moje pieniądze!!!!!! z podatku ,,dudus" dał im 1000 000 000

taki najemnik da ci w morde skopie ,opluje a ty mozesz go w dupe najwyzej pocałowac on nie odpowiada za co to zrobi jak to najemnik!!!!!!!(zgwałci Ci kobite,siostre)

Pozdrawiam Oświeconych w temacie

 

PS

Nawet wsi sie nawraca!!! a jest ich tu sporo obserwatorów informujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Dopiero teraz zajrzałem. Geny w szczepionce:lol2:!

 

Zdarza się i kurze jak na zarodkach kurzych robione. W końcówce zeszłego roku była chryja w Chinach . Niechlujnie produkowano szczepionke podano ok 400 000 dzieci. Właścicielka i zarząd od razu aresztowani. A co do dorosłych i teorii "spiskowych" to zajrzyjcie tu: https://web.archive.org/web/20190106024112/https://jobs.thelocal.com/jobs/valbin-corporation-civilian-on-battlefield-cob-in-hohenfels-bavaria-de/

A tu macie wyjaśnienie i tłumaczenie na polski:http://www.kuse.pl/podejrzane-ogloszenie-w-internecie-szykuja-operacje-falszywej-flagi-w-polsce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym żeby szczepienia nie były obowiązkowe. Oczywiście pod warunkiem odpłatności za leczenie chorób na które zapadną wskutek nieszczepienia. Po jakimś czasie, niejako naturalnie, odpadną całe rodziny osobników słabych intelektualnie. Jak to pisze Włodek " nie ma tego złego...."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zajrzałem. Geny w szczepionce:lol2:!

 

Śmiejesz się ,że są to jakieś herezje z innego świata ? Bo są.Przeczytałem i jak zobaczyłem kto wkleił to załapałem.Problem Odry vel Ukraina.Wielki problem.Dzieci do nas nie przyjadą bo ? Kuźwa herezje a to dziedziczenie podwójne to mnie powaliło. Szok.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym żeby szczepienia nie były obowiązkowe. Oczywiście pod warunkiem odpłatności za leczenie chorób na które zapadną wskutek nieszczepienia. Po jakimś czasie, niejako naturalnie, odpadną całe rodziny osobników słabych intelektualnie. Jak to pisze Włodek " nie ma tego złego...."

 

Niby wszystko ok -zwykła selekcja naturalna, ale zwróć uwagę, że są osoby nieszczepione, nie dlatego, że maja taki kaprys, zryty beret, czy są po prostu leniwi, ale jest taka nieliczna grupa, która nie może się zaszczepić. Nikomu nie życzę, by jako nieszczepiony z konieczności złapał jakiegoś syfa, ale jeśli umrze bo zaraził go jakiś ideologiczny proepidemik winien on odpowiadać jak za morderstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

 

:D Jako miłośnik teorii spiskowych, stanowczo protestuję. To jest teoria wyssana z brudnego palca koncernów farmaceutycznych, finansowanych przez bankierów NOW i Sorosa. Rzecz jasna w celu ukrycia i zdeprecjonowania haniebnego procederu podniebnych oprysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Jako miłośnik teorii spiskowych, stanowczo protestuję. To jest teoria wyssana z brudnego palca koncernów farmaceutycznych, finansowanych przez bankierów NOW i Sorosa.

 

o sorosie było już wiele razy. nie wiem czy jawnych spekulantów powinno się ironicznie kojarzyć z teoriami spiskowymi.

 

https://www.parkiet.com/artykul/470709.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...