Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Elfir widzę, że nerwy Ci puszczają

specjalny może nie głosi bardzo popularnych poglądów i może czasami wydawać się irytujący, ale tak na prawdę to aż tak wielkich "zbrodni" nie popełnił żeby karać go wyrzucaniem z forum (chyba że zbrodnią jest dyskusja z Moderatorem co na tym forum często kończy się banem, ale z drugiej strony każdy może mieć swoje zdanie i chyba w regulaminie nie jest napisane, że zabronione jest sprzeciwianie się Moderatorom?)

 

czy czasem to nie jest lekkie nadużycie władzy? ;)

 

Nie tylko Elfir puściły nerwy. Łatwej powiedzieć komu nie puściły - chyba tylko tobie. Teraz jeszcze ktos powinien zrobić porządek na ostatnich kilkudziesięciu stronach, bo nie ma tam żadnych istotnych informacji tylko głupie przepychanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Elfir widzę, że nerwy Ci puszczają

 

Pudło.

Zbanował go inny moderator, po tym jak do moderacji spłynęło 10 próśb o zbanowanie z różnych wątków. Najbardziej przegiął w kominkach lub piecach.

 

Ja miałam włączonego ignore na niktspecjalny, nie widziałam co pisze, póki go nie cytowaliście. Tak się postępuje z trolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niktspecjalny nie głosił żadnych poglądów z którymi można się zgadzać, lub niezgadzać. Z całym szacunkiem, ale nie byłem w stanie wyłowić z jego wypowiedzi żadnej treści (obojętnie czy się z nią zgadzam), poza tym, że DOM to musi być że hoho... Nie mam też zamiaru dyskutować z kimś, kto nie stara się zrozumieć, co jego interlokutor ma na myśli, sypie tylko wyjętymi z kontekstu cytatami (np. z mojego dziennika budowy).

 

Tak więc mimo że to nie ja prosiłem o moderację, jestem za nią wdzięczny, bo wywody NS mają mało wspólnego z tematyką wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest funkcja ignorowania??? Co ja się jej naszukałem....
:D. Funkcja ignorowania była w tym wypadku nieskuteczna bo prędzej czy później kolega nasz serdeczny wytypował podejrzanego, zaczerpnął ścinek jego wypowiedzi i wystrzelił z grubej rury. Nasz moderator ma anielską cierpliwość, panie trochę spokojniej reagują na takie sytuacje. Ja bym zareagował bardziej stanowczo, co zaoszczędziłoby nam drukowanie czterech stron złośliwości i bzdetów (owocnie się do tego dołożyłem:rolleyes:). Jeżeli "zaszyfrowane i tajemnicze" posty zostaną skasowane, obiecuję także skrupulatne anulowanie swojej twórczości. Popisaliśmy się, nie ma co :yes:. Sprawa jest zamknięta i można z czystym sumieniem wrócić do tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest funkcja ignorowania??? Co ja się jej naszukałem....

 

Moje ustawienia - edytuj listę ignorowanych.

 

Nie chciałamgo moderowac, bo by było, że jestem stronnicza, bo niktspecjalny pisał do mnie - z resztą Sławek potwierdził, że zostałoby to tak odebrane.

Wiedziałam, że jak niktspecjalny wpadł w fazę czepiania się, to prędzej czy później podpadnie innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Elfir puściły nerwy. Łatwej powiedzieć komu nie puściły - chyba tylko tobie. .

 

a niby czemu miałyby mi puścić?

przecież to jest forum a nie towarzystwo wzajemnej adoracji więc każdy może mieć swoje zdanie na dany temat (nawet jeżeli to zdanie jest inne niż większości forumowiczów)

poza tym jest o wiele więcej i poważniejszych sytuacji w których mogą puszczać nerwy niż czytanie postów na forum ;)

 

a jak tobie tak szybko puszczają to wypij sobie meliskę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo tak to wyglądało ;)innych w wątków w których on się udzielał nie śledzę więc myślałem, że tylko tutaj zapracował na tego bana ;)
Trochę dociekliwości i trafiłbyś na niezłe rodzynki. Wątek o gotowaniu:wtf:

Nich BAN będzie BANEM................ty masz chorobę w mózgu....................spierdal........aj z mego wątku.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: .Babie swojej rozkazuj i jej gotuj...załóż własny topik............spierdal.............aj z mego topiku.WY NY jeśli wiesz co to!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

A ciebie nadal swędzi ryj.No Gościu w końcu cię dojadę................bo Ty jakiś taki nie teges.Policja czuwa bo obraziłeś mnie ,moją rodzinę i moją żonę a ty swoje.............WY NY!!!.Zacznij zwijać pomost...........albo gotuj inne wymioty..............już cie mam ...........zaboli jak oparzenie plackiem ziemniaczanym z mozzarellą ............pamiętaj im więcej masz otwarć tym bardziej pokazujesz skądeś...........Za tą obrazę mojej Gosi nie daruję ci...............:mad::mad::mad:.gnido.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dociekliwości i trafiłbyś na niezłe rodzynki. Wątek o gotowaniu:wtf:

 

no niezłe cytaty, przyznaję ;)

ban należny w takim razie w 100 %

a co do mojej dociekliwości to wybacz, ale nie mam sobie nic do zarzucenia bo gdybym śledził historię postów każdego forumowicza to życia by mi zabrakło na tą dociekliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Grayson na forum.

Buduję Z8, trochę większy niż Twoja zetka. Na podstawie tego co już zostało zrobione (blisko stanu deweloperskiego), koszty wychodzą mi bardzo zbliżone do tego co podaje pracownia w minimalnym kosztorysie na stronie. Wykończeniówka - wiadomo - nie podlega tak łatwej wycenie, bo wszystko zależy od wyborów inwestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja startuje z projektem http://z500.pl/projekt/Z254,maly-dom-parterowy-takze-na-waska-dzialke-z-duzym-pomieszczeniem-gospodarczym.html.Chciałbym sprawdzić swoje pobieżne wyliczenia z opiniami osób w trakcie budowy budynków o podobnej wielkości.

 

Witaj! Nie piszesz, czy budowa ekipami , czy samodzielnie. Brak informacji np. o pokryciu dachowym, rodzaj ogrzewania, ew. zmianach w projekcie. Trudno się domyślić, co chcesz porównać- ceny materiałów, czy całość budowy. Wyliczenie kosztów materiałów jest w miarę proste, ale każda ekipa to cenne złotówki. Tu drogie mogą być przesuwne drzwi tarasowe- taki ekstra wydatek- można zaoszczędzić sporo kasy, co przy takim niedużym domku nie jest bez znaczenia. Mnie do tej pory (SSZ) wyszedł niecały 1k/m2, ale powierzchnię zabudowy mam prawie 2x większą i prawie wszystko samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie.Niestety, ze względu na prace poza miejscem zamieszkania będę się posiłkował ekipami.Przyjdzie mi być tak zwanym "menago".Projekt praktycznie bez zmian zniknie tylko ścianka przy aneksie kuchennym i ścianka łazienki przesunie się o 40 cm zmiany kosmetyczne.Ogrzewanie piec na eko groszek,dach blachodachówka lub dachówka ceramiczna .Właśnie jedyne to, co mnie martwi to nadzór nad ta budową moja połowica jest pełna zapału jednak wiadomo jak dzisiaj można się sparzyć.Obawiam się ze względu ma moja "amatorską"wiedze o budowie mogą mnie zawodnicy lekko w "kunia" robić. Właśnie czekam na kosztorys od architekta i zacznę ślęczeć nad kosztami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...