Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

odpowidziałam ci na Twoje pytanie w sposób bardzo precyzyjny i dokładny. Prawdpodobnie źle zadajesz pytania, skoro nie uzyskujesz satysfakcjonujących odpowiedzi.

 

Koniecznie musi budować chałupę???Nie lepiej w bloku dzielić troski i znoje.

 

NIE. Piszę to jako osoba z bloków, która marzyła całe życie o wyjściu z poranną kawą na taras w ogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

odpowidziałam ci na Twoje pytanie w sposób bardzo precyzyjny i dokładny. Prawdpodobnie źle zadajesz pytania, skoro nie uzyskujesz satysfakcjonujących odpowiedzi.

 

Koniecznie musi budować chałupę???Nie lepiej w bloku dzielić troski i znoje.

 

NIE. Piszę to jako osoba z bloków, która marzyła całe życie o wyjściu z poranną kawą na taras w ogrodzie.

 

Pytania.................pytanie zadałem tobie...........nie potrafisz jako moderator odpowiedzieć........odpowiedź jako forumowicz.Skoro mieszkasz w bloku to napisz to forowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania.................pytanie zadałem tobie...........nie potrafisz jako moderator odpowiedzieć........odpowiedź jako forumowicz.Skoro mieszkasz w bloku to napisz to forowiczom.

 

Odpowiedziałam. To twój kłopot jak masz problemy z odczytaniem bardzo prostego tekstu.

Myślę, że cała reszta forumowiczów doskonale zrozumiała moje wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałam. To twój kłopot jak masz problemy z odczytaniem bardzo prostego tekstu.

Myślę, że cała reszta forumowiczów doskonale zrozumiała moje wpisy.

 

Jak sama widzisz nie rzucają się przez okna z odp.

 

Myślę, że cała reszta forumowiczów doskonale zrozumiała moje wpisy

Ciebie trudno zrozumieć jak masz mocny argument w ręku..............BAN.Banujesz za słowo pisane ,którego nie potrafisz zinterpretować by ogół zrozumiał.:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tobą wszyscy rozumieją, dlatego nie piszą.

Pisanie w kółko tego samego od kilkudziesięciu stron mnie nie bawi. Pojawi się ktoś nowy, to u odpiszę.

Jesteś jak Brzęczkowski - mniej więcej ten sam poziom konwersacji prezentujesz.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie trudno zrozumieć jak masz mocny argument w ręku..............BAN.Banujesz za słowo pisane ,którego nie potrafisz zinterpretować by ogół zrozumiał.:no:
Ja zrozumiałem inni też. Wróciłeś waść z banicji i zaczynasz rozrzucać swoje intelektualne zagadki (bobki) dookoła. Da sobie spokój, nie dotykaj klawiatury swojego kompa bo znowu zaczynasz drukować shit w ilościach hurtowych. Co za gość?!:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem inni też. Wróciłeś waść z banicji i zaczynasz rozrzucać swoje intelektualne zagadki (bobki) dookoła. Da sobie spokój, nie dotykaj klawiatury swojego kompa bo znowu zaczynasz drukować shit w ilościach hurtowych. Co za gość?!:mad:

 

W czym ci to przeszkadza???Banicja mi nie straszna...............Kopki swoje rozrzucę tym którzy wiedza jak po nich chadzać .Interpunkcji daj zadość uczynienie a gościowi to ci brak.Myśl za nim coś wymądrzysz.............pisanego.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:.Wszak czytają cię inni.Olej mnie ignoruj masz taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym ci to przeszkadza???Banicja mi nie straszna...............Kopki swoje rozrzucę tym którzy wiedza jak po nich chadzać .Interpunkcji daj zadość uczynienie a gościowi to ci brak.Myśl za nim coś wymądrzysz.............pisanego.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:.Wszak czytają cię inni.Olej mnie ignoruj masz taką opcję.
Czytam to to i nie mogę wyłowić sensu tego tworu. Może nie jesteś polakiem, piszesz, tłumaczysz z pomocą translatora i wychodzą takie perełki. Może spróbuj po angielsku? Do you speak English? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też doskonale zrozumiałem, co miała Elfir na myśli. Niktspecjalny - co wg Ciebie znaczy nazwa dom i chata/chałupa? Dom to ten Twój wg wyceny za bańkę, a chata to wszystko inne, domyślnie tańsze? Spróbuj sprzedać ten swój skarb, wtedy zobaczysz realną wartość nieruchomości, bo tyle jest warta, ile za nią ktoś będzie skłonny dać! Nie możesz zrozumieć tego, co tu napisano przez prawie 500stron? Trudno, to nie szkoła, żeby kogoś uczyć czytać.

Co chcesz udowodnić? Że się nie da, skoro wyżej napisano, kto wybudował za takie pieniądze?!

Nie rozumiesz zadania moderatora na forum? Elfir odpowiada jako człowiek, nie robot, prostym polskim językiem, a w Twoim ostatnim poście jest tylko bełkot.

 

P.S. Przydałaby się jakaś galeria osobliwości, gdzie by się wstawiało takich TB, Sunrise121, niktspecjalny i jeszcze pewnie ...nastu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Interpunkcji daj zadość uczynienie a gościowi to ci brak.
Dobra, jak mówią urolodzy "Jaja na bok":D. Teraz poważnie, niech ktoś mi przetłumaczy o co chodzi w tym "zdaniu", które człowiek zagadka mi zaaplikował :confused:

 

ps. nawet nie mogę przeprosić za Off topic bo szykuje się nam kolejnych kilka stron shit topic's. Zaczęło się :(

Edytowane przez artix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie odpowiadać na zaczepki "specjalnego". Ktoś kto będzie chciał wybudować domek za ok. 200 000 , pomyśli że tego zadania podejmują się debile. 300 stron wątku o niczym. Hebrajski bełkot.

Proponuję "specjalnemu" wątek pt. "domek specjalnego-za 200 tys."

Wracajmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli już o domach za 200 tyś nie rozmawiamy? :)Powiedzcie proszę, jaka jest minimalna kwota Waszym zdaniem, jaką trzeba mieć by zacząć budowę domu dla rodziny typu 2+1 (i pies)
Pewnie, że rozmawiamy tylko nie będziemy już prowadzić psycho zabaw z "olimpem forum". Ciężko powiedzieć jaki dom Ciebie interesuje, jaki metraż, jakim systemem budowany (firmy, gospodarczy czy samemu). Jeżeli budowa będzie realizowana z pomocą firmy to koszt 1m2 jaki sobie "pi razy oko" wypracowaliśmy to 2500zł/m2. Poczytaj trochę, może nie wszystkie ale przynajmniej z tego roku posty w tym wątku. Myślę, że wyłoni się Tobie dosyć klarowny obraz zasobów (możliwości) finansowych potrzebnych do budowy własnego domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy na forum,dlatego z góry przepraszam jeżeli coś pomyle.Otóż chce się dowiedzieć,czy jest możliwość wybudowania tego domku http://www.domoweklimaty.pl/pl/projekty/3039/projekt-domu-dymek-nf40 za 200 tyś systemem gospodarczym?

Dodam jeszcze,że budynek byłby całkowicie podpiwniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Przydałaby się jakaś galeria osobliwości, gdzie by się wstawiało takich TB, Sunrise121, niktspecjalny i jeszcze pewnie ...nastu innych.

 

Popieram - zróbmy jedną rzecz olewajmy każdy jego post, KAŻDY ! :)

 

Na forum jest odpowiednia opcja i można z niej skorzystać.

Wystarczy dodać kogoś do ignorowanych i nie ma nerwów. Nie sprawdzałem czy działa, ale powinno :)

http://forum.muratordom.pl/profile.php?do=ignorelist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...