Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nigdy wiecej wysokiej baterii w kuchni.

Okna zachlapane :evil: , woda na blacie i dookoła zlewu :evil: - mimo,że zlew jest głębszy niż standardowy.

 

Może i ona ładnie wyglada (wg mnie)- mi sie bardzo podobały takie grube wysokie krany w kuchni. Podobaja mi się nadal, ale w uzytkowaniu - koszmar.

 

http://kdamian2.photosite.com/~photos/tn/1856604_348.ts1150114664382.jpg

 

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

 

Kasia zrobiliscie jeden podstawowy blad :wink: zamontowaliscie dluga nablatowa baterie na zlewozmywaku. Jakby bateria byla zamontowana za zlewozmywakiem na blacie i wylewka siegala tylko ok 1/3 w glab komory, to efektu takiego rozchlapywania wody niet.

 

Ja mam swoja baterie zamontowano dalej i tez chlapie. Za kazdym razem jak sie cos w czasie mycia w gore podniesie to pryska dookola. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

To moj pierwzsy posta na tym forum, ale mysle ze bede go teraz odwiedzal czesciej :-)

Nosze sie z zamiarem kupienia dzialki i rozpoczecia przygody w budowanie domu.

 

Czego nie zrobie w moim domu na 100%?

 

Czarna podloga w kuchni! Mam w mieszkaniu... ogolnie zestawienie czarnego z pomaranczowym jest rewelacyjne, ale na czarnej podlodze widac nawet najdrobniejszy kurz, pylek, okruszek!

Nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

To moj pierwzsy posta na tym forum, ale mysle ze bede go teraz odwiedzal czesciej :-)

Nosze sie z zamiarem kupienia dzialki i rozpoczecia przygody w budowanie domu.

 

Czego nie zrobie w moim domu na 100%?

 

Czarna podloga w kuchni! Mam w mieszkaniu... ogolnie zestawienie czarnego z pomaranczowym jest rewelacyjne, ale na czarnej podlodze widac nawet najdrobniejszy kurz, pylek, okruszek!

Nie polecam!

 

W ogóle ciemne powierzchnie są trudne do utrzymania w czystości, a raczej upierdliwe w ciągłym odkurzaniu.

Też teraz raczej dałabym wszędzie jasne podłogi, chociaż moje badi w salonie strasznie mi się podoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam:

Zlewozmywaka z jasnego ( kolor beżowy ) konglomeratu. Wygląda na czysty tylko bezpośrednio po myciu 'cillitem kamień i rdza' lub czymś w tym stylu. Następny będzie stalowy.

Co polecam:

Zlewozmywak 1 1/2 komorowy ( plus zmywarka ). Mniejsza komora świetna do płukania warzyw i owoców, studzenia itp.

Panele drewniane-kupiliśmy niedrogie panele dębowe z Dolnośląskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego i po pięciu latach nadal są ładne. Nie wiem czy oni teraz produkują na Polskę i pod jaką nazwą.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, czy rano myjesz tylko zęby :wink:

Ja jednak w sytuacji, kiedy rano opuszcza się dom o tej samej porze, często niewyspany i nierzadko w pośpiechu zafundował bym sobie dwie umywalki - zapobiega to czasem niepotrzebnym stresom.

 

No ja jakoś nie wyobrażam sobie mycia czegoś więcej n iż zęby, twarz i ręce w umywalce... Zdecydowanie preferuję prysznic. :lol:

 

Ja decyduję sie na 1 umywalkę plus duże lustro, które wyjdzie poza umywalkę. Planuję dłuższy blat pod umywalkę, który pod sobą zmieści pralkę i brudownik. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, czy rano myjesz tylko zęby :wink:

Ja jednak w sytuacji, kiedy rano opuszcza się dom o tej samej porze, często niewyspany i nierzadko w pośpiechu zafundował bym sobie dwie umywalki - zapobiega to czasem niepotrzebnym stresom.

 

No ja jakoś nie wyobrażam sobie mycia czegoś więcej n iż zęby, twarz i ręce w umywalce... Zdecydowanie preferuję prysznic. :lol:

 

Ja decyduję sie na 1 umywalkę plus duże lustro, które wyjdzie poza umywalkę. Planuję dłuższy blat pod umywalkę, który pod sobą zmieści pralkę i brudownik. Pozdr.

Popieram, dwie umywalki okazały się u nas zbędne, w zupełności wystarczy jedna umywalka plus duże lustro i szeroki blat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, to było około 6 lat temu, na pewno nie był to Franke ani jakaś znana firma. Chodzi o to, że osady z herbaty i innych rzeczy są na jasnym tworzywie ( trochę szorstkim ) mocno widoczne i trudno się czyszczą. Stalowy zlew nie pasował nam do wystroju kuchni, ale trzeba było wybrać ciemny, np. grafit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam:

Zlewozmywaka z jasnego ( kolor beżowy ) konglomeratu. ]

 

A mozesz podac nazwe tej firmy robiacej zlewozmywaki z konglomeratu?

 

Ja mam cóś takiego i super się sprawdza. Zlewozmywak zakupiony pół roku temu, może jakaś nowsza generacja :-? Bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]Nefer napisał

a ja nie polecam metalowego widać każdą kroplę wyschnięta

To prawda. jak metalowy to wyłącznie matowy.

I precz z gazowym piekarnikiem. Kupiliśmy do starego mieszkania kuchenkę w całości gazową, bo wszystko mieliśmy na prąd, łącznie z ogrzewaniem. Ale to nie był dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cóś takiego i super się sprawdza. Zlewozmywak zakupiony pół roku temu, może jakaś nowsza generacja :-? Bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

 

kuleczko nie pamiętasz może jakiej firmy masz zlewozmywak?

jak sprawdzony to może zakupiłabym taki sam bo też planuję zlew z konglomeratu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cóś takiego i super się sprawdza. Zlewozmywak zakupiony pół roku temu, może jakaś nowsza generacja :-? Bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

 

kuleczko nie pamiętasz może jakiej firmy masz zlewozmywak?

jak sprawdzony to może zakupiłabym taki sam bo też planuję zlew z konglomeratu

 

Mam zlewozmywak firmy Deante, prawie identyczny jak ten:

http://deante.pl/zlewozmywaki_Granitowe_DEANTE_Amadeo_19_83.html

Poleciła mi tą firmę ciocia, która ma taki od 2 lat i jest zachwycona.

Myję go proszkiem do czyszczenia Ajax tak co 2 tygodnie. Na codzień to normalnie płynem do naczyń :) . Szczerze polecam.

 

Do pana Wojtka pozostaje mi tylko ironicznie się uśmiechnąć :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]Nefer napisał

a ja nie polecam metalowego widać każdą kroplę wyschnięta

To prawda. jak metalowy to wyłącznie matowy.

I precz z gazowym piekarnikiem. Kupiliśmy do starego mieszkania kuchenkę w całości gazową, bo wszystko mieliśmy na prąd, łącznie z ogrzewaniem. Ale to nie był dobry pomysł.

o tak !!!!!!!!!!! nigdy wiecej gazowego piekarnika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pana Wojtka pozostaje mi tylko ironicznie się uśmiechnąć :p :wink:

 

Przykro mi , ze to z ironia ten usmiech.

Niestety to co pokazujesz to nie jest konglomerat. Ani Deante, ani Teka, ani Franke, zeby wymienic tylko tych bardziej popularnych, nie produkuja raczej z tego tworzywa zlewozmywakow.

Konglomerat moze na parapet czy slaby blat sie nadaje, ale nie na zlewozmywak czy baterie.

Pozostaje mi tylko usmiechnac sie i to bez cienia ironi :D

 

PS Aha! To sa kompozyty a nie konglomeraty- zupelnie inna bajka :wink:

Roznica jak miedzy krzeslem a krzeslem elektrycznym :p

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pana Wojtka pozostaje mi tylko ironicznie się uśmiechnąć :p :wink:

 

Przykro mi , ze to z ironia ten usmiech.

Niestety to co pokazujesz to nie jest konglomerat. Ani Deante, ani Teka, ani Franke, zeby wymienic tylko tych bardziej popularnych, nie produkuja raczej z tego tworzywa zlewozmywakow.

Konglomerat moze na parapet czy slaby blat sie nadaje, ale nie na zlewozmywak czy baterie.

Pozostaje mi tylko usmiechnac sie i to bez cienia ironi :D

 

PS Aha! To sa kompozyty a nie konglomeraty- zupelnie inna bajka :wink:

Roznica jak miedzy krzeslem a krzeslem elektrycznym :p

pozdrawiam

 

 

:) Jeśli chodzi o mnie, to nie ma to dla mnie większego znaczenia. Wyszło na to, że mam zlewozmywak z kompozytu :wink: i jestem bardzo z niego zadowolona, ładnie wygląda, łatwo się myje.......

No dobra, to też uśmiecham się do Pana już bez ironii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...