Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Autor słów "nigdy wiecej ogrzewania podlogowego..." czyli mateuszek3 mógłby tak łaskawie rozwinąć myśl. Jakie ma źródło ciepła, kto i jak robił podłogówkę, jaki domek no i ogólnie ile karaluchów z metra kwadratowego ogrzewanej podłogi wybiega mu gdy zgasi światło. Edytowane przez Elfir
usunięto prowokacyjną treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fakt ... elektryczny będzie cały czas grzał tzn wtedy kiedy będzie trzeba a nie wtedy kiedy będzie działało ogrzewanie. No cóż dołożę jeszcze jedno gniazdo w miejscu grzejnika ... rany nie wiem ile tych punktów elektrycznych będzie ale już przekroczyłem 100 .. rozdzielnica aż piszczy z przeładowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Z części gniazdek i tak nie będziesz korzystał - wylądują za szafą, łóżkiem czy innym meblem. Warto przemyśleć gdzie będą stać meble.
No i to jest fakt.Wg mnie z praktyki po 2 miejsca na pokój,w sypialni 3, za to w salonie przesadzilem bo jest aż 5 w tym są 3 czynnie wykorzystywane a 2 są bo są :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fakt ... elektryczny będzie cały czas grzał tzn wtedy kiedy będzie trzeba a nie wtedy kiedy będzie działało ogrzewanie. No cóż dołożę jeszcze jedno gniazdo w miejscu grzejnika ... rany nie wiem ile tych punktów elektrycznych będzie ale już przekroczyłem 100 .. rozdzielnica aż piszczy z przeładowania.

 

Zakładaj nie wahaj się. Ja w każdej z 3 łazienek mam grzejniki elektryczne do suszenia ręczników bez podłączenia do CO . Grzałka 300W ( 4 stopniowa regulacja , praca ciągła lub czasowe 2h ). Jedna z bardziej trafionych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj nie wahaj się. Ja w każdej z 3 łazienek mam grzejniki elektryczne do suszenia ręczników bez podłączenia do CO . Grzałka 300W ( 4 stopniowa regulacja , praca ciągła lub czasowe 2h ). Jedna z bardziej trafionych decyzji.

 

Jaką masz wentylację w domu? Pytam, bo moja przyszła sąsiadka ma WM i drabinki elektryczne w łazience, których..nigdy nie włącza, bo jak mówi WM skutecznie wysusza ręczniki a jak włączy podłogówkę w okresie grzewczym, to schną migiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...