Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja zakupiłem trawę Barenbrug Trawnik Polski sport. Posiana w zeszłym roku w październiku. Długo wschodziła ale jest piękna teraz. Piękny, zielony dywanik. Polecam szczerze. Wybrałem wersję Sport ze względu na dość intensywne użytkowanie przez dzieci swoje jak i znajomych.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj składy mieszanek trawnikowych jak nie będzie różnicy to wybierz tańszą , nasiona to dopiero początek . Jakiś czas temu jak kupowałem pierwszą mieszankę trawy pewien gość powiedział mi że trawa jest najbardziej wymagającą rośliną w ogrodzie i miał rację .

Barenburg w żółtym opakowaniu jak najbardziej pasuje do naszego klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 6 months później...

Odświeżam.

Za chwilę zakładam trawnik. Potrzebuję trawy woooolnorosnąceeeeej, ziemie mam dość kwaśną, lekką, słoneczną i cienistą.

Czytałam że mieszanki sportowe swoją niezniszczalność biorą min. z szybkiego wzrostu, a ja takich do szczęścia nie potrzebuję.

Miło by było gdyby trawka była ciemno zielona prawie granatowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wontek.

Wyciągam go na górę.

 

 

Mam pytanie, bo kupuję trawę z firmy Barenbrug i na opakowaniu jest napisane że 5 kg starcza na 200-250m2, a tu czytam o wysypywaniu 3 kg na 100m2 - no chyba aż takiej różnicy nie może być w zużyciu??? No dobra przeliczyłam sobie na kg i kilo w jedną czy w drugą różnicy cenowej strasznej nie robi ;)

Edytowane przez mynia_pynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam sie nad trawą firmy agro-land mieszankę diana..

czy ktoś zna te trawy?

http://zakupy.wymarzonyogrod.pl/traw/trawa-diana-25kg-nasiona-trawy-agroland,28025,551/opis-i-parametry/#opis

Warto wysiac cena za 5kg 73 zł ...stanowisko u nas słoneczne ...czy mzoe lepiej dorzycic do barenburga cena 2 razy tyle ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Diana to jedna z najlepszych i najładniejszych mieszanek jakie znam i przystosowana do naszych warunków klimatycznych.

Sprzedaję ją od 16 lat, lekko w tym czasie poprawiana cały czas świetna. Mam wielu stałych klientów znakomitych ogrodników którzy od lat bazują na Dianie.

Sam zresztą siałem nie raz. diana nie lubi gliny, woli gleby lekkie.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14161237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
siana będzie trwalsza. Na tę glebę i tak trzeba nawieźć trochę żyznej warstwy ziemi. Jak nie będzie nawadniania automatycznego, warstwa żyznej, trzymającej wilgoć ziemi musi być gruba. A potem nawozić, kosić i podlewać - i tak w kółko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...