Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jakbyś się urodziła w innej epoce, to z migreną leżałabyś teraz na szezlongu w zaciemnionym buduarze, a pokojówka przynosiłaby miętówkę pytając z troską jak łaskawa pani się czuje :wink:

Epoka nie ta, ale pokojówką mogę zostać, miętówkę podam i o zdrowie zapytam :D

 

 

ooo to jeszcze trzeba było mieć wtedy szczęście zeby urodzić się Panią a nie pokojówką :wink:

 

Dzień dobry

Współczuję bóli głowy, bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich :) jestem nowa :) proszę o podpowiedź - gdzie znajdę zdjęcia wnętrza domu Toli, znalazłam zdjęcia ogrodu i dech mi w piersi zaparło - jest piękny (zresztą to chyba nie tylko moja opinia :) Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) jestem nowa :) proszę o podpowiedź - gdzie znajdę zdjęcia wnętrza domu Toli, znalazłam zdjęcia ogrodu i dech mi w piersi zaparło - jest piękny (zresztą to chyba nie tylko moja opinia :) Pozdrawiam serdecznie

Mi się nie podoba :oops:

Za dużo śniegu :wink:

Na wiosnę to co innego :lol: :lol: :lol:

No dobra, żartowałem, zimą też jest piękny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) jestem nowa :) proszę o podpowiedź - gdzie znajdę zdjęcia wnętrza domu Toli, znalazłam zdjęcia ogrodu i dech mi w piersi zaparło - jest piękny (zresztą to chyba nie tylko moja opinia :) Pozdrawiam serdecznie

na poprzednich 124 stronach :lol:

miłej lektury i nie zapomnij melisy zaparzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) jestem nowa :) proszę o podpowiedź - gdzie znajdę zdjęcia wnętrza domu Toli, znalazłam zdjęcia ogrodu i dech mi w piersi zaparło - jest piękny (zresztą to chyba nie tylko moja opinia :) Pozdrawiam serdecznie

boggaJa przeglądałam ostatnio wszystkie strony. Gdzieś w połowie ( ok. 50-str.) znajdziesz już dom urządzony.

Ale warto przeglądnąc wszystkie :wink: :wink: :wink:

U Toli jest pięknie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/dom2.jpg

 

 

Tolu Kochana, mnie nurtuje takie jedno pytanko: czy to drzewko nie walnie w podbitkę, jak urośnie? To jakaś glediczja czy cuś? Karagana? Ale karaganę to kojarzę tylko "płaczącą". No więc: co to? Jak to to rośnie? I dlaczego wygląda jakby było 20 cm od ściany? Przycinasz to jakoś wiosną, żeby się nie rozszalało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi w dniu 14 lutego zakończyłam czytanie całego wątku o domu Toli :p Jestem z siebie dumna ;) mam baaardzo wiele pytań jeszcze do Ciebie Tolu ale to będe je zadawać po troszku żebyś się nie wystraszyła :p no więc na dziś 2 z nich :p jaką szerokość i długość ma cały Twój dom :) a drugie to już zadawałam kiedyś, ale zaginęło wśród postów :p masz może gdzieś jeszcze wymiary szafek które masz w kuchni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, wylazłam na chwilę z zaspy, napiszę kilka słów i pewnie mnie znów zasypie :wink:

Ponoć od przybytku głowa nie boli....jednak od jakiegoś czasu śmiem wątpić w sens tego powiedzenia :roll: :wink:

 

Agnieszek, to drzewo pod okapem to karagana.

Do tej pory go nie przycinałam, ale jest to nieuniknione i wiosną ciąć będę.

Ono nie ma tu komfortowych warunków, bo korona od strony domu będzie dość mizerna z powodu braku miejsca. Nie chciałam jej ciąć, bo podoba mi się taka nieregularna, zwichrowana, cięcie spowoduje to, że zacznie się robić bardziej kulista.

Ale nie ma wyjścia.

 

Coolibeer, dziękuję :D :D :D

 

Skajler, odbierz priw.

 

Superiwona, przy domu jest opaska z kamyków drenażowych, około 40cm.

Rabata ma szerokość około metra. Jest tam system podlewania kropelkowego, by woda kapała i nawadniała jedynie posadzone rośliny, a nie szkodziła fundamentom domu.

 

Jak minęła ostatnia sobota karnawału, szalałyście gdzieś dziewczyny? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu dziękuję za odpowiedź...trochę sobie jeszcze poczytałam i wnioskuję, że szanse na skuteczne i "bezkosztowe" usunięcie tego słupa są znikome :cry: Chociaż za Chiny Ludowe nie mogę zrozumieć jaką funkcję ma on spełniać :o ja tam jestem laik, ale wydaje mi się, że ten kawałek liny to można przewiesić na drugi.....ale dość o tym, złożę podanie i zobaczę co zaproponują :wink: :wink:

A co do sobotnich szaleństw, to mężuś zafundował mi "walenie tynków" w naszej ruince :D

Jak tam pogoda na Podlasiu, wczoraj jak dzwoniłam do Mamy to na Augustowszczyźnie znowu padało.....koszmar!!!

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...