Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Nie powinieneś zaśmiecać wątków swoimi atakami na innych forumowiczów, zgadzasz się z tym?

Jeśli chodzi o mnie to napisany przez ciebie post łamie jakiekolwiek ramy przyzwoitego zachowania. Oczywiście sam tego nie widzisz lub nie chcesz...Dla mnie takie zachowanie jest nieakceptowalne na publicznym forum i szczerze mówiąc nie wiem jakbym zareagował na takiego typu poniżający atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie powinieneś zaśmiecać wątków swoimi atakami na innych forumowiczów, zgadzasz się z tym?

Jeśli chodzi o mnie to napisany przez ciebie post łamie jakiekolwiek ramy przyzwoitego zachowania. Oczywiście sam tego nie widzisz lub nie chcesz...Dla mnie takie zachowanie jest nieakceptowalne na publicznym forum i szczerze mówiąc nie wiem jakbym zareagował na takiego typu poniżający atak.

 

Nie odpowiedziałeś mi .Co w tym poście jest obraźliwego żebyś mnie nazwał chamem i prostakiem .? Atakuje, jeśli już bo tak nazywasz tych którzy atakują mnie .Na prowokacje nie odpowiadasz ? To taka prosta zasada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niktspecjalny

'Chamem' zostałeś po próbie oceny moich relacji rodzinnych..

'Niedouczonym prostakiem' po użyciu określenia 'sarkazm', którym podkreśliłeś intencje które tobą kierowały.

 

Człowieku nazwałeś mnie chamem i prostakiem jako moderator forum. Są przecież inne środki zapobiegawcze by wyrażać się w bardziej cywilizowany sposób i to w tak spektakularnym moim wpisie .Co tam zauważyłeś obraźliwego bo post był kontynuacją twojej bzdury o kominkach .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagasz by inni stosowali się do zasad regulaminu a sam wielokrotnie go poprostu, przepraszam za wyrażenie go "olewasz".

Smutne ale prawdziwe, niestety...

 

Nie przypominaj przeszłości bo to jest w tym momencie bardziej niestosowne. Człowiek się zmienia , zmienia swoje nastawienie i sposób wyrażania poglądów . Prowokowany bo tego oczywiście jako moderator nie zauważasz bronić chce swojej racji .Coś tam napisze i nie zgodzę się z Tobą i nazwę Cię chamem i prostakiem będzie objęte w kanonach Twojej interpretacji - zasady.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niktspecjalny

Nie kłam.

Twój wyskok pod adresem mojej rodziny nie był spowodowany atakiem na ciebie.

 

Co nie kłam? Nazwałeś mnie publicznie chamem i prostakiem za w/w post . Co tam widzisz obraźliwego. Porównałem go do głupot jakie wypisujesz na temat kominków . To był przykład .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niktspecjalny

Nie zmieniaj tematu.

Mój post w temacie kominków wyrażający inne zdanie niż twoje spotkał się z oceną relacji w mojej rodzinie. Bez związku z tematem. Dotyczył mnie osobiście.

Kłamiesz, co idealnie pasuje do poprzednich ocen.

 

PS. Z twoim banem nie mam nic wspólnego, chociaż mnie o niego prosiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może napisze tak .Ty mnie nazywasz chamem i prostakiem , Redakcja adwokatem ,a bronić się nie mogę .Dajesz mi banana , zelżyłeś inwektywami przed opinią publiczną w teraźniejszym czasie (wyżej mojemu o Boże ziomkowi tłumaczyłem) i to ma być spektrum akceptowalne przez regulamin i Redakcje Forum Muratora . To jest w porządku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niktspecjalny

Nie zmieniaj tematu.

Mój post w temacie kominków wyrażający inne zdanie niż twoje spotkał się z oceną relacji w mojej rodzinie. Bez związku z tematem. Dotyczył mnie osobiście.

Kłamiesz, co idealnie pasuje do poprzednich ocen.

 

PS. Z twoim banem nie mam nic wspólnego, chociaż mnie o niego prosiłeś

 

Nie tłumacz się. Nazwałeś mnie chamem i prostakiem i to jest niewybaczalne na każdym istniejącym forum. Jesteś moderatorem forum i nie potrafisz interpretować postów za które ludzi banujesz. Pokaż gdzie obraziłem twoją rodzinę .Gdzie tak jak ty mnie zelżyłeś ?Proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny niktspecjalny, oto powód dlaczego jest Pan banowany.

 

Temat: Nie róbcie kominków w domu:)

 

PANA WPIS:

Szkoda ,że nie wspomniałeś np. o żonie w temacie o kominkach . Zafascynowany nią byłeś przez 2-3 lata potem zapał zanikł .I dalej to już można tylko się domyślać poszło lawinowo tyle ,że po 5 latach bardzo mało się nią interesowałeś tak 2-3 razy do roku .

Chamstwo na forum jest równie mocno tępione jak spamowanie, trolling czy zaśmiecanie wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawel, akurat co do żartów to tu na FM ludzie się znają na nich, ba niektórzy nawet sami z siebie lubią żartować, natomiast grubiaństwa i chamstwa to raczej nikt nie toleruje (no chyba że jest masochistą).

Faktycznie przykład dystansu jaki podałeś o żonie jest naprawdę poniżej normy, nawet gdy jest to żart to jest to żart obraźliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mie mów że Ty tak robisz. To wymyślony przykład jak może kogokolwiek normalnego obrazić :confused:

 

Pewnie że tak robię a przykład to ilość banów, ja miałem zaledwie trzy z czego Ty około dziesięciu albo i lepiej więc o czym chcesz tu dyskutować? najwyraźniej Twoje posty wielu osobom się nie podobają. Czyżby tylko Ty i Arturo tu byli normalni? wnioskuje po twoich wpisach i ilości banów - przodownikami jesteście:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...