Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Nie widzę w jaki sposób z tej ankiety trafić do poszczególnych postów. Przykładowo weźmy wątek: "Ekonomiczne spalanie węgla kamiennego":

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?100061-Ekonomiczne-spalanie-w%C4%99gla-kamiennego

No i chcę teraz opinie na temat zawirowywaczy. Przykładowa teza "Czy dokładać zawirowywacze? - nie" i chcę, żeby mnie przekierowało m. in. do postu #6523 tego:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?100061-Ekonomiczne-spalanie-w%C4%99gla-kamiennego&p=5091746&viewfull=1#post5091746

 

Gdzie jest sondaż do wątku "Ekonomiczne spalanie węgla kamiennego"?

Jak skoczyć do tego postu z tego sondażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Ekonomiczne spalanie węgla kamiennego" nie jest wątkiem z sondażem, więc dlaczego miałby ci podawać kto głosował za czym?

.

Jak chcesz TY osobiście dowiedzieć się, co sadza inni, to załóż sondaż i poproś ludzi o głosy i uzasadnienie.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ekonomiczne spalanie węgla kamiennego" nie jest wątkiem z sondażem, więc dlaczego miałby ci podawać kto głosował za czym?

.

Jak chcesz TY osobiście dowiedzieć się, co sadza inni, to załóż sondaż i poproś ludzi o głosy i uzasadnienie.

 

... a interesujące kogoś frazy lub wyrażenia (np "zawirowywacze" ?) łatwo znaleźć za pomocą forumowej wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko pójdziesz do sądu z projektantami ? to walka z wiatrakami, do puki projekt jest projektem - idzie coś wskórać..

a jeśli już dom powstał.. to wykręci się sianem. Nie tylko Asolt to zauważył, ale każdy kto ma pojęcie jak się robi obliczenia zapotrzebowania na ciepło..

zobaczy od razu, coś tu nie halo .. Ht na przenikanie 66 W/K.. a przegród jest ponad 400m2 .. 0,165 W/m2K.. średnio.. :bash: i co z tym zrobić ?

szkoda się szarpać.. poprawić ..rynek sam to "naprawi" ... bo będą wyższe wymagania w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oszczerstwa asolta jak wisiały, tak wiszą.

Co ty cierpisz do niego kolego? Stopkę masz wulgaryzującą względem jego osoby .Z oszczerstwami przesadzasz i to mocno i bym cię zbanował. Użalasz się jakby co najmniej ci w interesie bruździł.Jesteś jak dla mnie niepoprawny i nie nadajesz się do dyskusji.:mad::mad::mad::mad:.Te twoje roszczenia względem jego są daleko nietrafione.On cie przewyższa inteligencją i praktyką w zawodzie w mojej subiektywnej ocenie jeśli to rozumiesz.:jawdrop:

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty cierpisz do niego kolego? Stopkę masz wulgaryzującą względem jego osoby .Z oszczerstwami przesadzasz i to mocno i bym cię zbanował. Użalasz się jakby co najmniej ci w interesie bruździł.Jesteś jak dla mnie niepoprawny i nie nadajesz się do dyskusji.:mad::mad::mad::mad:.Te twoje roszczenia względem jego są daleko nietrafione.On cie przewyższa inteligencją i praktyką w zawodzie w mojej subiektywnej ocenie jeśli to rozumiesz.:jawdrop:

 

 

Poległem :rotfl:

 

Co ty chłopie możesz wiedzieć o inteligencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poległem :rotfl:

 

Co ty chłopie możesz wiedzieć o inteligencji...

 

Wymiękłem.:)

Nie zaczynam z tobą dyskusji bo jak widzisz do niczego nie prowadzi.Zaznaczam tylko ,że czepiasz się gościa i w mojej subiektywnej ocenie powinieneś za obrażanie tej inteligentniejszej od ciebie persony dostać bana.Stopkę bym ci skasował bo to co w niej masz napisane obraża innych inwestorów i asolta także.Doszukujesz się , niepotrzebnie zresztą jakiś ubliżań asolta względem architektów itp.Czepiłeś się jego bezpodstawnie ,a on cie kładzie na łopatki.:cool: .Wyluzuj inteligencji ci nie przybędzie w tym obrażaniu.:cool:.Przypominam ci ,że mnie obrażasz choćby dlatego ,że ja w przeciwieństwie do ciebie grzejniki posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mysli.com.pl/uploads/cites/text/94/950.jpg

 

Słuchaj.Ty nadal nie rozumiesz i obrażasz i na dodatek wklejasz coś zupełnie niepotrzebnego.Lepiej jak wysnuwasz swoje wnioski bez podpierania się P.Danielem.Tu przynajmniej wychodzisz na bardziej zrównoważonego , a Asolta ,może się powtarzam obrażasz tak jak i tych których podpinasz pod swoją stopkę.Żenua drogi i panujący nam lifko.:yes::cool:.Żenua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu on nie dostał jeszcze bana na zawsze?

 

Witam.Na FM jest grupa ludzi którzy czerpią chyba z tego jakąś przyjemność.Jeszcze raz teraz tobie.Jestem przeciwny takim wpisom jakich między innymi dokonuje liwko .Sam się nie wybielam i racz na to mieć baczenie. Regulamin jest dla wszystkich i wszyscy powinni być w nim równo traktowani bez żadnych wyjątków.Wielokrotnie to zaznaczałem by moderator obiektywnie traktował każdego jednakowo.Jeśli wyrzuca się wielonickowca z dyskusji banem to ma to dotyczyć każdego który taką osobowością jest .Przykładów nie trzeba daleko szukać.O profilu PP wielokrotnie pisałem ,że jestem przeciwnikiem gdy osoba bez PP porusza się po całym FM ,a po cichu reklamuje profesję którą się zajmuje na co dzień i jawnie ma to zaakcentowane w swojej stopce itp.Jestem tego przeciwnikiem.Jeśli moje zachowanie natychmiast jest wyłapane przez moderatora to dlaczego innym się tego nie czyni gdy robią taki sam błąd jak i ja.Dlaczego zabierasz głos w tej dyskusji która w ogóle cię nie dotyczy ???.Komu i co chcesz oznajmić???.Jeśli w temacie wałkowanym już tyle czasu np w kominkach jest istna jatka słowna to bana w obronie swojej racji dostaje recydywa co wzbudza poklask np takiej znamienitej persony jak ty.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wszyscy widzieli nadgorliwca ?

 

A widziałeś co ktoś skasował ?

 

image.jpg

 

To fakt - usunięcie tego postu z wątku kulinarnego bez sensu, dziczyzna to nieodłączny element kuchni staropolskiej. Nie jest to też przecież jakiś drastyczny widok zakrwawionych szczątków, który mógłby źle wpływać na ew. dzieci obecne przy kompie. Zwykłe surowe mięso.

Jak dla mnie, to "nadgorliwiec" nie musi się ujawniać - wystarczy, że się ogarnie i przypomni sobie definicję słowa "moderacja" - z pewnością nie oznacza kształtowania dyskusji wg własnych poglądów, tylko raczej pilnowania aby była kulturalna, na temat i zgodna z regulaminem.

Ważne, żeby "sprawca" potrafił wyciągać wnioski z własnych błędów.

Edytowane przez przemo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...