Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Gość Arturo72
Należy przeczytać to co jest napisane i uzupełnić swój profil.

Potrafię po angielsku czytać ale zapewniam Cię,że od 9 lat nie grzebalem w swoim profilu żeby musieć coś uzupełniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niechlujnie to przygotowane ...

 

Wszystkie zakładki puste - po najechaniu na CZĘŚĆ [w ogóle niewyróżnioną] komunikatu w j. angielskim przekierowuje usera do profilu. Tam zdublowany panel ze zgodami - jak w jednym zaznaczysz to w drugim wywala :bash: i tak kilka razy. Najpierw nie wyrażałem zgody - nie przepuszcza dalej. Wyraziłem zgodę - nie przepuszcza dalej. Uzupełniłem profil - nie przepuszcza dalej. W końcu ponowiłem wejście na zakładkę - działa :wtf:

 

Czyli wystarczyło coś tam zaznaczyć - nie wiadomo co ostatecznie, bo komunikatów BRAK ! - i można korzystać...

 

Ja pierdziu - pogratulować fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownej Redakcji. Czy ten wkurzający napis, niczego nie robiący ani niczemu nie służący a jedynie mocno irytujący zwykłego użytkownika, będzie już na zawsze czy to zwykły błąd?

Proszę o poprawienie tego czegoś, przepisy związane z RODO można było wprowadzić w taki sposób aby nie komplikowały korzystania z forum :yes:

Dziękuję :)

Edytowane przez Kamila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczałam, odhaczałam i było ok przez parę godzin, po czym napis wrócił na swoje miejsce i robi się coraz bardziej irytujący :mad:

 

"Drogi Użytkowniku,

Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane z Grupą ZPR Media, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „przejdź do strony”

Informacje, które będą wykorzystywane.

Powody przechowywania informacji.

Dowiedz się więcej Przejdź do strony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Czy Murator zatrudnia informatyków czy bierze z łapanki odpadki z rynku ?

Screenshot_20180525-213223.jpg

 

Ileż razy w kółko i to samo można robić ????

Co jeszcze sieroty Wam jest potrzebne żeby pozbyć się tego komunikatu ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...