Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przeglądarka w pracy daje radę (nie jest wyśrodkowane)

Za Waszą radą spróbowałem: by odpowiedzieć z cytatem wystarczy że kliknę dwa razy (takie zabezpieczenie by potwierdzić, że na pewno chcę to zrobić.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właściciele forum nie rozumieją, że wprawdzie forum jest darmowe ale oni żyją dzięki kasie wpływającej z reklam, sprzedaży papierowej wersji czasopisma, itp. Jak nie będzie użytkowników na forum to nie będzie kasy. A jak na forum forum taki syf jak teraz to użytkownicy znajdą sobie inne miejsce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się o co chodzi z tym wyśrodkowaniem, bo u mnie wszystko było po staremu, ale i mnie dzisiaj kopnął zaszczyt i mam całe forum wyśrodkowane :p

 

Chyba coś "naprawili". Do dzisiaj miałem na telefonie (wersja na PC) i na jednym PC wyrównane do lewej, a na jednym PC wyśrodkowane. Dzisiaj drugi PC przeszedł na wyśrodkowaną stronę mocy - na telefonie mam (jeszcze?) wyrównane do lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się cieszyć że coś się dzieje to tylko marudzą i marudzą. Inaczej nudą by tu wiało niemiłosiernie. A tak każdy z niecierpliwością wchodzi na forum by zobaczyć co za niespodzianka będzie na niego oczekiwać

Ale swoją droga co za paproch robi operację na nie znieczulonym organizmie? Przecież wykonać sobie kopię bazy, kopię skryptu, dokonać zmian i dopracować, wdrożyć raz a dobrze, to jest normalna praktyka. Ale nie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją droga co za paproch robi operację na nie znieczulonym organizmie? Przecież wykonać sobie kopię bazy, kopię skryptu, dokonać zmian i dopracować, wdrożyć raz a dobrze, to jest normalna praktyka. Ale nie tu.
Cierpliwości, za chwilę wakacje to i informatycy z podstawówki będą mieli więcej czasu. Na razie wkuwają alfabet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, za chwilę wakacje to i informatycy z podstawówki będą mieli więcej czasu. Na razie wkuwają alfabet.

Jak dla mnie to są zwyczajne lenie, cedują swoją pracę na użytkowników. Zamiast samemu zrobić i posprawdzać czy coś się nie sypie, czekają na zgłoszenia o błędach. O ile nie robią tego pro bono to jest to zwyczajna żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, przeciez na forum swiat sie nie konczy. przyjdzie pora to naprawia. tak ładnie na dworzu, na spacer mozna pojsc, do ogrodu, wykonac prace domowe obiecane żonie od kilku miesiecy ;) zamiast na forum sterczec i sie wyzlosliwiac. ludzie to nie koniec swiata. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, przeciez na forum swiat sie nie konczy. przyjdzie pora to naprawia. tak ładnie na dworzu, na spacer mozna pojsc, do ogrodu, wykonac prace domowe obiecane żonie od kilku miesiecy ;) zamiast na forum sterczec i sie wyzlosliwiac. ludzie to nie koniec swiata. pozdrawiam

 

Jasne, że się nie kończy. Z tym, że jak ktoś coś wybrał do używania, używa na co dzień, bo się buduje i jest to zwyczajnie jego narzędzie dość podstawowe do zapewnienia jakiej takiej jakości i sensowności swoich prac, to ma pełne prawo być niezadowolonym, że narzędzie nie działa poprawnie i że to niedziałanie trwa już tyle czasu. Poza tym "nie mów mi jak mam żyć" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...