Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czekam grzecznie :sick:- ale to nadal nie działa sprawdziłem już wszystko - sprawdzam nawet wpisy - i tak wyświetla się np post o 21 - u kolegi X

następnie ja zamieszczam odpowiedz w tym temacie o 21:01

czekam klikając na przycisk nowe posty........pojawiają się wpisy w innych tematach 21:02...22:20....23:00

i do póki nikt nie odpowie w temacie w którym ja odpowiedziałem nie jestem go w stanie nawet znaleźć w 2-3 stronach forum tylko za pomocą "twoje posty" widzę gdzie odpowiadałem.

Kiedyś było tak, że jak kliknąłem w "nowe posty" - to pojawiły się odpowiedzi od góry te na które ktoś udzielił odpowiedzi w ostatniej minucie, a jeśli to było moja odpowiedz to była jako pierwsza do czasu... jak ktoś nie odpowiedział w tym temacie lub innym, ale po czasie w którym ja udzieliłem odpowiedzi.

 

Jeśli u kogoś to działa to proszę dajcie znać, jeśli nie - to nadal jest problem(ustawienia mam takie jak zawsze od lat):mad:

 

PS

Jest to bardzo niekomfortowe szczególnie w wersji na telefon, o komputerze nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo system pokazuje tylko tematy w których są nowe posty, czyli te których jeszcze nie widziałeś.

Przecież widziałeś te na które odpowiedziałeś.

W zakładce szukaj nie działa opcja zapamiętywania wybranych ustawieļ.

Gdyby to działało każdy mógłby zapisać sobie pod "nowe posty" swoje ustawienia i wszyscy byliby szczęśliwi. Może. :)

 

Ale widzisz jak odpowiedziałeś to od razu wskoczyłeś na 1 miejsce - i wiedziałem, że ktoś odpowiedział:rolleyes: a jak ja odpowiem to nie będę mógł znaleźć u siebie tego tematu:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że jak przeczytałem ostatnie posty w danym temacie to już nie powinienem tego tematu widzieć?

Właśnie widzę temat "FM uwagi "na pierwszym miejscu mimo że czytałem.

 

A ja widzę jak odpowiesz , ale jak Ty sprawdzisz to już nie zobaczysz siebie gdy udzielisz odpowiedzi - a zawsze to było widać i tego mi brakuje :)

Widać odpowiedz w wątku pęknięcia w podłodze....a naszej dyskusji nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa. Specjalnie sprawdziłem. Po kliknięciu w przycisk nie mog~ znaleźć moich odpowiedzi.... W dwóch wątkach, moje odpowiedzi zawsze były jako najnowsze a ich brak.

 

Wcześniej ta opcja pokazywała tematy nowe, również przeczytane (nie wytłuszczone były dla odróżnienia).

Teraz pokazuje wyłącznie tematy nieczytane. Więc nie będzie tematu w którym odpowiedziałeś do czasu, aż ktoś inny odpowie.

 

Starsza opcja działała IMO sensowniej, bo jak przejrzałeś wątki, wszedłeś w interesujące, to potem widziałeś na liście, które wątki wskoczyły "wyżej" niż przeglądane - czyli mają nowsze posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej ta opcja pokazywała tematy nowe, również przeczytane (nie wytłuszczone były dla odróżnienia).

Teraz pokazuje wyłącznie tematy nieczytane. Więc nie będzie tematu w którym odpowiedziałeś do czasu, aż ktoś inny odpowie.

 

Starsza opcja działała IMO sensowniej, bo jak przejrzałeś wątki, wszedłeś w interesujące, to potem widziałeś na liście, które wątki wskoczyły "wyżej" niż przeglądane - czyli mają nowsze posty.

 

No o tym piszę - właśnie to było duużo lepsze.

Wytłumaczyłeś to z innej strony, stąd mam nieraz niechęć bo jak otwieram i się zastanowię .....to później ten temat ucieka, na dwie trzy strony dalej albo nie mogę go znaleźć wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ha! No jak wkleić zrzut jak opcja "dodaj zdjęcie" nie działa ? ;)

Na szczęście stacjonarny komputer w pracy sobie z tym radzi, ale smartfon (android) już nie:

103097651_287663632418870_8825544077258877184_n.jpg

Identyczny komunikat dostaję na nieaktualizowanym laptopie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

I dalej NIC się nie zmieniło https://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=7960201&viewfull=1#post7960201

Ja odpowiadam tylko na posty z "0" ilością odpowiedzi bo to mi wyskakuje....postów na który po mnie nikt nie odpowiada trudno znaleźć, nawet nie chce mi się szukać:sick: szczególnie w androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...